SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-02-21, Penktadienis, 14:49:09 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Pašušvyje gražiausi žodžiai skambėjo mamoms ir močiutėms

Pašušvyje gražiausi žodžiai skambėjo mamoms ir močiutėms

  • Pašušvyje gražiausi žodžiai skambėjo mamoms ir močiutėms

    Pašušvio kultūros namų meno mėgėjų kolektyvas „Savi“ šventės proga paruošė draminę pjesę „Kepurė dega“.

Gegužės 4-osios pavakarę Pašušvio kultūros namuose įvyko Motinos dienos minėjimas. Į šventę atvyko Pašušvio kultūros namų meno kolektyvų pasirodymų nuolatiniai gerbėjai, atlikėjų namiškiai ir artimieji, nemažas būrelis svečių iš Grinkiškio, Minaičių ir kitų vietovių.

Šventinė programa prasidėjo mergaičių atliekama literatūrine kompozicija su posmais ir gražiausiais žodžiais, skirtais mamoms, močiutėms, promočiutėms. Mergaites parengė neseniai Pašušvio kultūros namuose pradėjusi dirbti kultūros specialistė Edita Blėdytė.

Pašušvio bendruomenės pirmininkas Edmundas Širvinskas pasveikino šventės proga, palinkėjo motinoms sveikatos, visokeriopos sėkmės, pakvietė sustoti ir tylos minute pagerbti atminimą tų motinų, kurios išėjo amžinybėn. E. Širvinskas pakvietė kalbėti į minėjimą atvykusią Grinkiškio seniūnę Giedrę Bložienę. Seniūnė, kaip visada, kalbėjo nuoširdžiai, jausmingai. Tai buvo žodžiai iš širdies į širdį.

Irena Širvinskienė trumpai apibūdino motinos svarbą kiekvienam žmogui ir visai žmonijai. Pašušvio kultūros namų meno mėgėjų kolektyvo „Savi“ vardu pasveikino mamas, močiutes ir pristatė „dovaną“, kurią kolektyvas paruošė šventės proga. Tai draminė pjesė „Kepurė dega“, kurią parašė žymus lietuvių rašytojas, dramaturgas ir politikos veikėjas Kazys Saja. Vaidinimas vyresnius žiūrovus nukėlė į jaunystę – praėjusio šimtmečio 60-70-uosius metus.

Atlikėjai vaidino puikiai, publika veiksmą stebėjo susidomėjusi, emocingai reagavo į linksmas situacijas (o jų spektaklyje buvo labai gausu). Džiaugsmingą nuotaiką salėje sukūrė būrelis saviveiklininkų: Sigutė Ivanauskienė, Rima Juozaitienė, Gitana Karinauskienė, Ema Jackutė, Audronė Čichunova, Vygantas Grinius, Edmundas Širvinskas ir šiame spektaklyje garso operatorės darbą atlikusi Edita Blėdytė.

Aktoriams padėkojo seniūnė Giedrė Bložienė ir seniūnaitė Romalda Šiurnienė.

Renginio pabaigoje kultūros specialistė Rima Juozaitienė padėkojo programos dalyviams, palinkėjo gražios Motinos dienos šventės sekmadienį, mamoms ir močiutėms mergaitės įteikė gėlių.

Pašušvio kultūros namų informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas