SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-11-18, Pirmadienis, 00:41:05 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Paprasti, bet reikšmingi patarimai: kaip išlaikyti gerus santykius su darbuotojais?

Paprasti, bet reikšmingi patarimai: kaip išlaikyti gerus santykius su darbuotojais?

Daugelis žmonių darbo vietoje praleidžia didžiąją dalį savo laiko, todėl labiau už viską norisi malonios darbinės atmosferos. Juk palankus darbovietės mikroklimatas ir malonus bendradarbiavimas daro didelę įtaką siekiant norimų rezultatų. Menka paslaptis, kad dažnu atveju būna priešingai: didelis darbo krūvis, nepatenkinti darbuotojai ir blogos nuotaikos viršininkas sukelia papildomą įtampą ir darbas praranda produktyvumą. Norint pasiekti aukštumų, svarbu palaikyti malonius tarpusavio santykius ir sukurti teigiamą energiją. Bet kaip tai padaryti? Kaip sukurti ir išsaugoti tinkamus santykius su darbuotojais?

Būkite pozityvus bet kokioje situacijoje

Jei niūri nuotaika, rūstus žvilgsnis ar nerimas užkrečia kitus, lygiai taip pat paveikti gali ir nuoširdus pozityvumas. Su nuolat kritikuojančiu vadovu sunku palaikyti malonų bendravimą, o tvyrant įtampai darbus tinkamai vykdyti sudėtinga. Žinoma, tai visai nereiškia, kad darbuotojai turi tapti ypatingais draugais ar elgtis pernelyg familiariai - šiuo atveju svarbi pusiausvyra. Į darbo vietą atėję su šypsena teigiamai paveiksite ir kitus, o tai labai svarbu visai komandai. Gerų emocijų kupini darbuotojai greičiau tobulės ir pasieks aukštesnių rezultatų. O tai naudinga ir komandos nariams, ir vadovui, tiesa? Visiems verta prisiminti, kad bet kurią problemą lengviau išspręsti su nors mažyte pozityvumo dalele.

Atėjus svarbioms progoms - parodykite dėmesį, paskatinkite

Gera, kai jūs prisimena švenčių ar ypatingų dienų metu, tiesa? Be abejonės, to paties norėtų ir darbuotojai. Gražus žodis, palaikymas ar maža smulkmena reikiamų metu gali tapti puikiu paskatinimu toliau siekiant tobulų rezultatų. Yra daugybė progų, ypač didžiosios metų šventės, Kalėdos, įmonei svarbios datos, kai maloniai nustebinsite darbuotojus įteikdami dovanėles. Darbuotojai daro bene didžiausią įtaką jūsų sėkmei, todėl apsvarstykite tokią galimybę. Dovanos, kurias galima panaudoti, paliks įspūdį kiekvienam. Norėdami sutaupyti laiko, originalių dovanų galite užsakyti internetu. Nepamirškite, kad tinkamai parinkta dovana suteiks daug malonių emocijų. Būkite nuoširdūs ir vertinkite savo komandos narius!

Gerbkite kiekvieną komandos narį

Pagarba - gerų santykių pagrindas su bet kuriuo žmogumi. Darbuotojas šiuo atveju jokia išimtis. Svarbu, kad neišskirtumėte komandos narių. Net jei tarp darbuotojų turite artimų draugų, su kuriais laisvu metu praleidžiate nemažai laiko, būdami darbe neskirstykite žmonių į mėgstamus ir nemėgstamus. Svarbu atskirti asmeninius santykius nuo santykių darbe. Vadovas yra tarsi vaidmuo, kurio esmė - skatinti atsakomybę, darbų vykdymą ir įsitraukimą į veiklą neturint jokių simpatijų ir išankstinio nusistatymo. Išlaikykite deramą atstumą, reikalingą vadovui, ir tuo pačiu rodykite pagarbą visiems. Juk kiekvienas žmogus, esantis jūsų komandoje, savo darbu prisideda prie trokštamo tikslo.

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas