SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-11-22, Penktadienis, 04:19:44 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Paminėtas Dapšionių ąžuolyno dešimtmetis

Paminėtas Dapšionių ąžuolyno dešimtmetis

 • Paminėtas Dapšionių ąžuolyno dešimtmetis

  Beinoravos bendruomenė sukvietė visus kraštiečius į šventę, skirtą Dapšionių ąžuolyno 10-mečiui paminėti. Rimanto Ožalinsko nuotr.

 • Beinoravos bendruomenė sukvietė visus kraštiečius į šventę, skirtą Dapšionių ąžuolyno 10-mečiui paminėti. Rimanto Ožalinsko nuotr.
 • Beinoravos bendruomenė sukvietė visus kraštiečius į šventę, skirtą Dapšionių ąžuolyno 10-mečiui paminėti. Rimanto Ožalinsko nuotr.

Beinoravos bendruomenė sukvietė visus kraštiečius į šventę, skirtą Dapšionių ąžuolyno 10-mečiui paminėti. Ūkininkui Vytautui Čepaičiui inicijavus, 2009 metais buvo pastatytas kryžius ir pasodintas ąžuolynas Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti.

Šventė prasidėjo šv. Mišiomis Dapšionių Dievo Apvaizdos bažnyčioje, kurias aukojo klebonas Remigijus Jurevičius. Po šv. Mišių, bendruomenės pirmininkui Jonui Vilčiauskui įnešus, buvo pašventinta Beinoravos bendruomenės vėliava ir atsisveikinta su Sidabravo seniūnijos Dapšionių parapijos klebonu Remigijumi Jurevičiumi, kuris tarnystę Dievui pratęs kitoje parapijoje.

Daug šiltų ir gražių padėkos žodžių gerbiamam klebonui išsakė parapijietės Jurgita Cecevičienė ir Nijolė Čepaitienė.

Vėliau šventė persikėlė į ąžuolyną, kuriame skambėjo dainos ir posmai apie stiprų ir ištvermingą medį – ąžuolą. Posmus skaitė mažieji bei vyresnio amžiaus skaitovai (vadovė Emilija Bieliūnienė).

Visus Beinoravos krašto žmones sveikino ir daug gražių padėkos žodžių ąžuolyno iniciatoriams - Izabelei, Nijolei ir Vytautui Čepaičiams - skyrė Sidabravo seniūnas Vidmantas Blužas. Ąžuolyno įkūrėjams buvo užkabinti ąžuolo vainikai.

Visus parapijiečius sveikino klebonas Remigijus. Jurevičius, kuris pasodino ąžuoliuką, palikdamas dalelę savęs šioje parapijoje. Ąžuoliukus pasodino vyriausias renginio dalyvis Bronius Dauda bei jauniausias dalyvis Armandas Žibikas.

Beinoravos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vilčiauskas ir seniūnaitė Rūta Jelinskienė dėkojo Vytautui Čepaičiui už gerus ir taurius darbus bendruomenės labui. Už atstatytą Dapšionių kaimo kryžių padėkota Petrui Bartkevičiui ir Deividui Ruseckui, už bendruomenės vėliavos sukūrimą - dailininkei Tomai Matulevičienei, už pagalbą organizuojant renginį - Rimantui Ožalinskui, Vadaktų ir Sidabravo kaimo bendruomenėms.

Už pagalbą įkuriant ąžuolyną padėkos žodžių savo šeimai, broliams negailėjo ir pats Vytautas Čepaitis.

Po oficialios renginio dalies visi dalyviai rinkosi prie stalo, kuris buvo nuklotas pačių susineštomis vaišėmis, gardžiavosi troškiniu, grikių koše. Skambėjo armonikieriaus Vidmanto Baltrūno armonikos garsai, dainos.

Kūrenosi laužas, visi šiltai bendravo, dalijosi įspūdžiais, žiūrėjo Rimanto Ožalinsko fotonuotraukas.

Beinoravos kaimo bendruomenės informacija 

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas