SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-02-21, Penktadienis, 13:34:38 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Pakalniškių vaikai puikiai praleido laiką stovykloje „Mūsų vasara 2019“

Pakalniškių vaikai puikiai praleido laiką stovykloje „Mūsų vasara 2019“

  • Pakalniškių vaikai puikiai praleido laiką stovykloje „Mūsų vasara 2019“

    Palangoje stovyklautojai aplankė Gintaro muziejų.

Vasarai įsibėgėjus, pasibaigus ugdymo procesui, birželio 25-28 dienomis Pakalniškių pagrindinėje mokykloje prasidėjo mokinių vasaros poilsio stovykla „Mūsų vasara 2019“. Organizuodami poilsio stovyklą, skirtą 5-10 klasių moksleiviams, mokytojai siekė paįvairinti ugdytinių laisvalaikį neformaliomis, pilnomis įspūdžių veiklomis.

Nuo ankstaus ryto mokykloje netilo šurmulys. Stovyklautojai nekantriai laukė „Mūsų vasaros“ atidarymo. Pirmiausia susirinkusieji buvo supažindinti su veiklos programa, primintos saugaus elgesio taisyklės.

Pasiskirstę į komandas vaikai kūrė stendinį pranešimą, piešė saulėtą vasaros dieną ir piešiniais atskleidė savo stovyklavimo svajones bei lūkesčius. Po pietų visi nukeliavo į Pakalniškių kaimo pušyną, kuriame vyko orientacinės sporto varžybos. Po varžybų organizuotas „Robinzonų vakarėlis“ – tai maisto gaminimas ant laužo. Besibaigiant dienai prasidėjo maudynės Daugyvenės upelyje.

Kitą stovyklos dieną surengta karjeros planavimo galimybių ir amatų diena. Svečiuose dalyvavo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro įvairių specialybių atstovai. Mokiniai, dalyvaudami edukaciniuose užsiėmimuose, turėjo progą išbandyti floristo, virėjo, staliaus ir kitas profesijas. Išlydėję svečius stovyklautojai mokykloje surengė savo gaminių parodėlę. Po pietų visų laukė netikėtumas – išvyka į Arimaičių ežerą.

Labiausiai apsiniaukusi savaitės diena buvo skirta kelionei į Palangą. Aplankytas Gintaro muziejus, grožėtasi panorama nuo Birutės parko kalno, šokinėta Baltijos jūros bangose, aplankyta Palangos bažnyčia, lipta į bažnyčios bokštą. Kelionė atgal į namus buvo skirta įspūdžiams ir emocijoms pasidalinti, lauktuvėms apžiūrėti.

Paskutinė stovyklos diena skirta sveikai gyvensenai - „Sveika gyvensena – geros savijautos pagrindas“. Stovyklautojus subūrė Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro specialistė V. Kaklauskienė. Jos paskaitos atidžiai klausėsi visi stovyklos dalyviai, nes vėliau reikėjo spręsti kryžiažodžius, atsakinėti į viktorinos klausimus, dėlioti dėliones ir pelnyti prizus.

Nors popiet oras atvėso, bet dieną stovyklautojai baigė kaip tikri sveikuoliai – maudynėmis Arimaičių ežere. Grįžę iš maudynių visi sugužėjo į „Arbatos klubą“. Gerdami kvapnią žolelių arbatą su sausainiais žiūrėjo nuotraukas, kuriose pagautos pačios smagiausios stovyklos dalyvių akimirkos. Kiekvienas moksleivis pasidalijo savo prisiminimais ir patirtais įspūdžiais.

Mokiniai dėkojo mokyklos mokytojams, kartu su jais praleidusiems šias nuostabias dienas. Didžiausia padėka skirta stovyklos vadovei ir iniciatorei mokytojai Irenai Karinauskienei.

Mokiniai puikiai praleido laiką kruopščiai jiems suplanuotoje stovyklos veikloje. Atsisveikindami palinkėjo vieni kitiems geros ir saugios likusios vasaros.

Pakalniškių pagrindinės mokyklos informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas