SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-28, Antradienis, 16:40:21 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Sveikata Pagarba, atidumas ir atsakingumas – „Sveikatos metų“ klinikos vertybės

Pagarba, atidumas ir atsakingumas – „Sveikatos metų“ klinikos vertybės

 • Pagarba, atidumas ir atsakingumas – „Sveikatos metų“ klinikos vertybės

  Pasak klinikos „Sveikatos metai“ direktorės Sandros Navickienės, visas kolektyvas deda pastangas, kad pacientai jaustųsi lyg vienos didelės šeimos nariai.

 • Pasak klinikos „Sveikatos metai“ direktorės Sandros Navickienės, visas kolektyvas deda pastangas, kad pacientai jaustųsi lyg vienos didelės šeimos nariai.

  Klinikos „Sveikatos metai“ darbuotojai stengiasi, kad nebūtų eilių ir kiekvienam būtų skirtas patogiausias laikas apsilankyti pas gydytoją. Autorės nuotr.

 • Pasak klinikos „Sveikatos metai“ direktorės Sandros Navickienės, visas kolektyvas deda pastangas, kad pacientai jaustųsi lyg vienos didelės šeimos nariai.

  Vienas iš naujausių gydytojų klinikoje „Sveikatos metai“ – Eimantas Brazaitis, kurį jau spėjo pamėgti pacientai.

Aušra LAURINKIENĖ
Lyg šeimos nariai
Radviliškio miesto ir rajono gyventojai džiaugiasi: ieškant kokybiškesnių medicinos paslaugų, dėmesingesnių ir paslaugesnių medikų, nebereikia važiuoti į Šiaulius ar kitus didesnius Lietuvos miestus, nes Radviliškyje jau beveik trejus metus sėkmingai veikia ir visus lūkesčius pateisina pirmoji privati klinika „Sveikatos metai“.
Klinikos medikai: šeimos gydytojai Rasa Vaičiulienė, Kristina Vyšniauskienė ir neseniai pradėjęs dirbti Eimantas Brazaitis, akušerė-ginekologė Audronė Eigminienė, odontologė Jelena Bystrickaja, dantų protezuotoja Marija Tumynaitė visus pasitinka su šypsenomis ir sako, kad čia ne tik kolektyvas, bet ir pacientai jaučiasi lyg vienos didelės šeimos nariai.
Ligoniai šios pirminės sveikatos priežiūros įstaigos duris praveria vis drąsiau, nes per trejus metus įsitikino - už apsilankymus pas gydytojus nereikia mokėti, kaip ir valdiškoje poliklinikoje.
Nežada to, ko negali ištesėti
Klinikos direktorė Sandra Navickienė džiaugiasi, kad abipusį ryšį rado ir su Radviliškio gyventojais, ir su kolegomis.
„Atsakingai pasirinkome miestą, patalpas. Strategiškai ieškojome patogios vietos ir džiaugiamės, kad greta yra ligoninė, su kuria palaikome labai glaudų ryšį. Kartais greitosios pagalbos medikai pacientus pristato tiesiai pas mus, jeigu negalavimas nėra sunkus ir padėti gali šeimos gydytojas. Svarbu, kad abipusį ryšį atradome su visais – ir su gyventojais, ir su kolegomis.
Pradžia nebuvo lengva
S. Navickienė sako, kad pradžia nebuvo lengva: „Buvo visko. Į mus įtariai žiūrėjo ir pacientai, ir kaimynystėje įsikūrę kolegos. Prireikė laiko įrodyti, kad nežadame to, ko negalime ištesėti. Dirbame kryptingai, sėkmingai. Įstaiga yra pasirašiusi sutartį su Teritorine ligonių kasa dėl sveikatos priežiūros paslaugų finansavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo, tad paslaugos pacientams, ko baimintasi labiausiai, tikrai nekainuoja“, - kalbėjo direktorė S. Navickienė.
Maloniam pokalbiui pakvietusi moteris šypteli – pirmaisiais metais ir ji pati sėdėjo registratūroje: „Norėjosi pažinti pacientus. Supratau viena, kad kuo miestas mažesnis, tuo žmonės – šiltesni. Juokaujame, kad visiems reikia dėmesio, tad kartais užtenka ir malonaus pokalbio telefonu. Visiems atrandame laiko. Stengiamės, kad mūsų pacientai jaustųsi lyg vienos didelės šeimos nariai. O šeima išties didelė – šiandien turime net 1893 pacientus“.
Pacientus apgaubia rūpesčiu ir dėmesiu
Klinikos medikai, kaip tikina vadovė, atrenkami labai kruopščiai: „Mums rūpi ne tik išsilavinimas. Domimės ankstesnėmis darbovietėmis, asmeninėmis savybėmis. Nenorime šaukštu deguto sugadinti puikios atmosferos kolektyve“.
Vienas iš naujausių gydytojų „Sveikatos metuose“ – tai Eimantas Brazaitis. Pusantro mėnesio klinikoje dirbantis jaunas gydytojas sako jau spėjęs pamilti šį kraštą ir jo žmones: „Jei rytą dirbu Panevėžyje, tai po pietų būnu Radviliškyje ir atvirkščiai. Padedu daug pacientų turinčiai gydytojai Rasai Vaičiulienei. Labai myliu vaikus, tad tikiuosi, kad ir Radviliškyje turėsiu mažųjų pacientų“.
S. Navickienė gerų žodžių negaili visiems komandos nariams. Ji džiaugiasi, kad klinikoje vis dar dirba ir visame krašte puikiai žinoma ginekologė, buvusi ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriaus vedėja Audronė Eigminienė.
„Ši gydytoja turi didžiulę darbo patirtį, ji pasitinka ir palydi kiekvieną pacientę. Kabinete teikiamos nemokamos antro lygio ir privačios gydytojo akušerio-ginekologo paslaugos. Gydomi įvairūs ginekologiniai susirgimai, konsultuojama nevaisingumo klausimais, stebimos nėščiosios. Atliekamos ambulatorinės chirurgijos paslaugos, pavyzdžiui, gimdos kaklelio ar gimdos gleivinės biopsija ir panašiai. Taip pat atliekami įvairūs tyrimai, leidžiantys tiksliau diagnozuoti susirgimus. Tarp jų - gimdos, krūtų echoskopija“, - kalbėjo direktorė S. Navickienė.
Jau netrukus į kliniką „Sveikatos metai“ užsukę pacientai jausis dar patogiau – ketinama plėsti patalpas.
„Pacientams su vaikais ir nėščiosioms perleisime poilsio kambarį, kuriame ne tik bus galima pakeisti sauskelnes, pažaisti su mažyliais, bet ir jaustis saugiau – nereikės laukti bendroje patalpoje su virusų užkluptais pacientais. Negainiojame pacientų. Stengiamės, kad eilių nebūtų ir kiekvienam būtų skirtas patogiausias laikas. Mūsų didžiausios vertybės: pagarba, atidumas ir atsakingumas“, - sako klinikos vadovė.
Direktorės teigimu, jau galvojama ir apie kitų specialistų poreikį, kad Radviliškio miesto ir rajono žmonėms vienoje vietoje būtų suteikiamos visos reikalingiausios konsultacijos ir skirtas reikalingas gydymas.
Klinika dirba darbo dienomis 8–19 val. Gedimino g. 9C (buvęs Dializės centras, šalia ligoninės). Informacija ir išankstinė registracija tel. (8 422) 66 055.

Klinikos „Sveikatos metai“ darbuotojai stengiasi, kad nebūtų eilių ir kiekvienam būtų skirtas patogiausias laikas apsilankyti pas gydytoją. Autorės nuotr.
Vienas iš naujausių gydytojų klinikoje „Sveikatos metai“ – Eimantas Brazaitis, kurį jau spėjo pamėgti pacientai.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje įvyko susitikimas su sveikos gyvensenos i...
Nėštumo laikotarpis neabejotinai yra ypatingas kiekvienai moteriai. Išskirtinis dėmesys turėtų...
Nors moterys ir toliau sudaro daugumą motinystės (tėvystės) pašalpų gavėjų, per kelerius met...
Pacientų patogumui nuo 10-ies iki 30 dienų pratęstas kompensuojamųjų vaistų receptų galiojimo...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas