SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-28, Antradienis, 14:55:16 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Neįgaliuosius šildė daina

Neįgaliuosius šildė daina

  • Neįgaliuosius šildė daina

    Ansambliai dainavo visi kartu, kvietė prisijungti ir renginio dalyvius.

  • Ansambliai dainavo visi kartu, kvietė prisijungti ir renginio dalyvius.
  • Ansambliai dainavo visi kartu, kvietė prisijungti ir renginio dalyvius.

Lietingą besibaigiančio rudens dieną Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos nariai rinkosi į Radviliškio kultūros centrą. Čia vyko tradicinis rudens renginys „Vėjams šėlstant tegul skamba daina“, drauge paminėta ir artėjanti Tarptautinė neįgaliųjų diena.

Renginį pradėjo draugijos vokalinio ansamblio „Gabija“ moterys (vadovė Roma Apšegienė). Jos atliko šio renginio simboliu tapusią dainą apie rudenį. Aldona Bliznikienė paskaitė eiles apie rudenį. Keletą dainų padainavo Kutiškių daugiafunkcio centro moterų vokalinis ansamblis „Vėtrungė“ (vad. R. Apšegienė).

Draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė pasveikino visus susirinkusiuosius su artėjančia Tarptautine neįgaliųjų diena, palinkėjo stiprybės, optimizmo, geros sveikatos ir nuotaikos bei pristatė į renginį atvykusius svečius: Seimo narius Viliją Aleknaitę-Abramikienę, Audronių Ažubalį ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoją Justiną Pranį.

Be Kutiškių „Vėtrungės“ į renginį atvyko ir draugai iš Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos - vokalinis ansamblis „Šiladis“ (vadovas Egidijus Šlapikas) ir draugijos pirmininkė Lolita Narkevičiūtė.

Seimo nariai A. Ažubalis ir V. Aleknaitė-Abramikienė pasveikino neįgaliuosius su gražia švente ir artėjančia Neįgaliųjų diena. Šiam renginiui labai tiko ištrauka iš knygos „Laisvės klavyras“ „Dainos tauta“, kurią paskaitė knygos autorė V. Aleknaitė-Abramikienė. Ji savo knygų su autografu padovanojo nemažai daliai renginyje dalyvavusių draugijos narių.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas J. Pranys pasveikino renginio dalyvius, palinkėjo linksmai ir aktyviai švęsti šios dienos ir visas ateinančias šventes. Jis pirmininkei įteikė didžiulį šakotį ir kvapnių arbatų rinkinį. Su svečiais diskutavome apie neįgaliųjų draugijos veiklą, iškylančias problemas ir jų sprendimo būdus.

Pirmą kartą pas mus atvyko Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos vokalinis ansamblis „Šiladis“. Jo atliekamas dainas šventės dalyviai palydėjo gausiais plojimais.

Savo eiles apie rudenį deklamavo draugijos poetė Rima Danylienė. Ansambliai dainavo visi kartu, kvietė prisijungti ir renginio dalyvius. Buvo smagu pabendrauti prie arbatos puodelio su likimo draugais, aptarti ateities planus ir planuoti kitus susitikimus bei renginius.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas