SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-09, Ketvirtadienis, 00:47:58 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Nauja erdvė Lizdeikos gimnazijoje – sporto aikštelė

Nauja erdvė Lizdeikos gimnazijoje – sporto aikštelė

 • Nauja erdvė Lizdeikos gimnazijoje – sporto aikštelė

  Naujoji sporto aikštelė, esanti gimnazijos kieme, visada atvira mokiniams, mikrorajono gyventojams, norintiems ugdytis ištvermę, jėgą.

 • Naujoji sporto aikštelė, esanti gimnazijos kieme, visada atvira mokiniams, mikrorajono gyventojams, norintiems ugdytis ištvermę, jėgą.

  Kuriant aikštelę panaudotos padangos - antrinė žaliava, kuri antraip būtų tapusi atliekomis.

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos administracija, siekdama mokymą ir mokymąsi padaryti įdomesnį, patrauklesnį ir taip sustiprinti mokinių mokymosi motyvaciją, skatina mokytojų iniciatyvas, projektus, novatorišką darbo stilių, norą į praktinę veiklą įtraukti visą gimnazijos bendruomenę, todėl palaikė kūno kultūros mokytojo eksperto Roberto Škėmos iniciatyvą kurti naują edukacinę erdvę, skirtą lavinti kūną, ištvermę ir jėgą. Tai projektas „Pasidaryk pats“.

Mokytojas parengė projektą, aikštės brėžinius, o prie jo įgyvendinimo prisijungė dalis gimnazijos bendruomenės. Kad aikštelėje atsirastų kliūčių ruožas, lygiagretės, skersiniai, metalinės kopėtėlės, daug padirbėjo technologijų mokytojas Naglis Vilbikas ir jo vadovaujami gimnazistai bei aptarnaujančio personalo darbuotojai.

Gera, kai mokiniai patys įsitraukia į darbą, kuria jiems patrauklias aplinkas. Tai dar viena galimybė mokinių saviraiškai ir savirealizacijai, bendravimo ir bendradarbiavimo ryšių tarp bendruomenės narių stiprinimui. Kelias nuo idėjos iki rezultato stimuliuoja mąstymą ir išradingumą, ugdo mokinių atsakingumą ir pasididžiavimą savo bendruomene, mokykla.

Kuriant aikštelę panaudotos padangos - antrinė žaliava, kuri antraip būtų tapusi atliekomis. Mokiniai jaučiasi joms suteikę antrą gyvenimą.

Ši aikštelė - tai erdvė, kurioje kūno kultūros mokytojai galės taikyti šiuolaikinius formalaus ir neformalaus ugdymo metodus, formuoti fizinio aktyvumo įgūdžius, esantiems ir būsimiems gimnazistams siūlyti naujus ugdymosi ir laisvalaikio praleidimo būdus. Tikėtina, kad fiziškai sustiprėję jaunuoliai lengviau adaptuosis atlikdami karinę tarnybą, susiformuos sveiko gyvenimo būdo įgūdžius, sieks sportinių aukštumų.

Naujoji sporto aikštelė, esanti gimnazijos kieme, visada atvira mokiniams, mikrorajono gyventojams, norintiems ugdytis ištvermę, jėgą. Tiesa ta, kad sportuoti lauke ne tik smagiau, bet ir sveikiau.

Tai jau antroji mokytojo iniciatyva įkurta edukacinę erdvė. Pirmoji iniciatyva – treniruoklių salė, kurioje yra viskas, ko reikia kūno rengybai, ištvermei ir jėgai lavinti. Mokiniai šioje salėje mėgsta užsiėmimus, čia jie gali lavintis ne tik per pamokas, bet ir turėdami laisvo laiko po užsiėmimų. Į šią salę mielai ateina ne tik vaikinai, bet ir merginos, mokytojos, siekiančios padailinti savo kūno linijas.

Lizdeikos gimnazija yra atvira naujovėms. Čia palaikomos pedagogų iniciatyvos, kurios yra aktualios ir patrauklios šiuolaikiniam jaunimui. O sportas buvo ir bus gimnazijos vizitinės kortelės dalimi.

Lizdeikos gimnazijos informacija

Kuriant aikštelę panaudotos padangos - antrinė žaliava, kuri antraip būtų tapusi atliekomis.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas