SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-22, Trečiadienis, 13:48:41 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kultūra Mylimiausi vaikų herojai – Maša ir Lokys – atsisveikina su Lietuvos vaikais!

Mylimiausi vaikų herojai – Maša ir Lokys – atsisveikina su Lietuvos vaikais!

Gruodžio 22 dieną 17 valandą Šiaulių arenoje.

Jau visai netrukus – gruodžio 7 dieną – prasidės paskutiniai originalaus, paties didžiausio ir brangiausio Lietuvos istorijoje šou vaikams pasirodymai dešimtyje miestų. DOMINO teatras, bendradarbiaudamas su pasaulinės šlovės pelniusio animacinio filmuko kūrėjais, pristato unikalų pasirodymą „Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis“, kurio veiksmas vyksta Lietuvoje.

Mažųjų žiūrovų itin pamėgtas šou Lietuvos vaikams, pristatytas 2017 metais, šiemet kviečia į paskutinius šventinio šou pasirodymus. Organizatoriai patvirtina, kad įspūdingas, gražus, linksmas šou „Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis“ yra bene brangiausias spektaklis vaikams Lietuvoje, kuriame išvysime tokius pat personažus, kuriuos matome ir animaciniame filmuke.

„Dirbant su šiuo projektu teko įveikti ypatingai daug licenciatoriaus „Animacord“ iškeltų užduočių, pavyzdžiui, tokių kaip surasti bei susiderinti Mašos ir Lokio kostiumų medžiagas, visiškai atitinkančias filmuko personažus. Kruopščiai atrinktus medžiagų pavyzdžius siuntėme licenciatoriui ir laukėme jų patvirtinimo.

Scenoje taip pat išvysite 5,69 metro aukščio bei 4 metrų gylio Lokio namus, kuriame sienos, užuolaidos, indai, medaliai yra identiški rodomiems animaciniame filmuke“, – atvirauja Simonas Kareckas, renginio prodiuseris.

Šiemet DOMINO teatras kviečia jau į paskutinius „Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis“ pasirodymus gruodžio mėnesį: 7 d. Kaune, 8 d. Vilniuje, 11 d. Utenoje, 14 d. Panevėžyje, 15 d. Palangoje, 18 d. Marijampolėje, 21 d. Mažeikiuose, 22 d. Šiauliuose, 26 d. Alytuje, 27 d. Jonavoje.

Per pasirodymą vaikų mylimi herojai varžysis daug nuotykių žadančiose krepšinio varžybose bei išmoks vertingų pamokų – kaip reikia vertinti draugystę, pagelbėti artimui, o už gerą atsilyginti geru. Maša, Lokys ir jų draugai vėl prabils populiariausių Lietuvos aktorių balsais, o žiūrovus žavės įspūdingais kostiumais.

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Tokiu pavadinimu tradicinė skaitymo akcija šiemet rajone vyko gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo,...
Šiaulių kultūros centre „Laiptų galerija“ atidaryta radviliškiečio karikatūristo Antano S...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankėsi žurnalistas, laidų vedėjas, o dabar jau ir rašytoj...
Radviliškiečius į Kultūros rūmus pakvietė Rimanto Petriko paroda „Gamtos kerai“. Rimantas ...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas