SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-04, Šeštadienis, 14:28:58 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu

Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu

  • Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu

    Koncertuoja draugijos ansamblis „Gabija“.

Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris atvėrė Viešoji biblioteka.

Šventės pradžioje draugijos pirmininkė J. Bredulskienė pasveikino visas mamas. Ypatingai padėkojo mamoms, kurios slaugo savo vaikus ar mamas, ir įteikė mūsų moterų rankomis pagamintus atvirukus ir gėles. Gražiais, jautriais žodžiais į susirinkusiuosius kreipėsi rajono meras D. Brazys. Paskaitą skaitė Psichikos sveikatos centro darbuotojas V. Mikalauskas.

Viešosios bibliotekos direktorė A. Januševičienė ne tik šiltai pasveikino neįgaliuosius, bet ir pakvietė juos bent po kelias eilutes perrašyti K. Donelaičio poemą „Metai“ ir tuo įeiti į istoriją. Visos šventės metu susirinkusieji galėjo grožėtis mūsų draugijos moterų sukurtais darbais darbo terapijos užsiėmimų metu.

Optikos salonas „Optikos pasaulis“ visas moteris apdovanojo dovanėlėmis, kurios labai patiko mamytėms ir močiutėms. Žiūrovus sveikino muzikos mokyklos auklėtiniai.

Neįgalieji klausėsi jų pamėgto kolektyvo „Gabija“ (vad. R. Apšegienė) koncerto. Staigmeną pateikė nenuilstanti naujų idėjų puoselėtoja R. Apšegienė, kuri drauge su „Gabija“ suvaidino humoreską „TV pagalba“. Už tai buvo padėkota gausiais plojimais.

Viešosios bibliotekos muzikavimo grupės „Sidabrinė mėnesiena“ duetas pažėrė pluoštą romansų, kuriuos sužavėti žiūrovai traukė drauge su dainininkėmis. Neįgalieji klausėsi savo draugijos poetės R. Danylienės eilių. Šiltais plojimais sutikta ir kita narė G. Budrienė, padeklamavusi savo eilėraštį.

Neįgalieji dėkingi rajono draugijos pirmininkei J. Bredulskienei, draugijos tarybai bei Viešosios bibliotekos direktorei už surengtą popietę ir tikisi naujų renginių, kurie džiugiai ir prasmingai sušildo mūsų širdis.

Sigitas Puodžiukas,

Radviliškio raj. neįgaliųjų draugijos narys

 

 

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas