SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-05, Sekmadienis, 11:00:47 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Mokytojai renkasi sportą

Mokytojai renkasi sportą

  • Mokytojai renkasi sportą

    Varžybose savo jėgas išbandė mokytojų komandos iš kone visų rajono mokyklų. Svečio teisėmis kartu su mokytojais varžėsi ir Oro gynybos bataliono karininkų komanda.

  • Varžybose savo jėgas išbandė mokytojų komandos iš kone visų rajono mokyklų. Svečio teisėmis kartu su mokytojais varžėsi ir Oro gynybos bataliono karininkų komanda.

Jau trečius metus iš eilės Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija ir Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centras organizuoja sportines varžybas mokytojams „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Šiose varžybose savo jėgas išbando mokytojų komandos iš kone visų rajono mokyklų.

Šiais metais varžybose dalyvavo Vaižganto progimnazijos, Gražinos pagrindinės mokyklos, Šeduvos gimnazijos ir Sidabravo gimnazijos mokytojų komandos. Svečio teisėmis kartu su mokytojais varžėsi ir Oro gynybos bataliono karininkų komanda.

Varžybose tikrai netrūko įdomių bei ūpą keliančių estafečių. Mokytojai, susikibę už rankų, turėjo pralįsti pro lanką, atliko bėgimo su dujokaukėmis rungtį, taip pat netrūko ir greičio estafečių – mokytojai tarpusavyje rungėsi sodindami bulves, varinėdami aerobikos kamuolį ir pan.

Iš tiesų linksmas ir tikrai sudėtingas rungtis parengė Vinco Kudirkos progimnazijos kūno kultūros mokytojai Darius Kavaliauskas ir Vygintas Juozapaitis. O varžybų komisijos pirmininko pareigas šį kartą atliko Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis.

Džiugu pranešti, kad trečiosios varžybos atnešė laimėjimų ir varžybų organizatoriams. Po įtemptos kovos pirmąją vietą varžybose iškovojo Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos mokytojų komanda. Garbingą antrąją vieta laimėjo Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokytojai. Trečioji vieta atiteko Sidabravo gimnazijos mokytojų komandai.

Vinco Kudirkos progimnazijos informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas