SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-06-26, Trečiadienis, 09:29:20 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Mokiniai ieškojo būdų, kaip pagerinti maitinimo kokybę

Mokiniai ieškojo būdų, kaip pagerinti maitinimo kokybę

  • Mokiniai ieškojo būdų, kaip pagerinti maitinimo kokybę

    Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai bei mokytojos Ala Beliajeva ir Daiva Kareckaitė nuvyko į Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministeriją ir savo projektinės veiklos idėjas pristatė sveikatos apsaugos ministro patarėjui Audriui Danoravičiui.

  • Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai bei mokytojos Ala Beliajeva ir Daiva Kareckaitė nuvyko į Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministeriją ir savo projektinės veiklos idėjas pristatė sveikatos apsaugos ministro patarėjui Audriui Danoravičiui.

    Diskutuodami posėdžio dalyviai kartu ieškojo priimtinų problemos sprendimo būdų.

Įgyvendinant projektą „Pažink valstybę“ Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 7a klasės mokinių grupė ir jų vadovė – mokytoja Ala Beliajeva ėmėsi pilietinės atsakomybės ir bendradarbiaudami su valstybės institucijomis nutarė spręsti su maitinimo paslaugų kokybe mokykloje susietą problemą.

Su situacijos tyrimo rezultatais septintokai supažindino mokyklos direktorių Laisvūną Vaičiūną.

Projekto metu vyko vizitas į Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministeriją. Čia mokiniai bei mokytojos Ala Beliajeva ir Daiva Kareckaitė susipažino su centrinės valdžios institucijos veikla ir pristatė savo projektinės veiklos idėjas sveikatos apsaugos ministro patarėjui Audriui Danoravičiui.

Diskutuodami posėdžio dalyviai kartu ieškojo priimtinų problemos sprendimo būdų. Remiantis gerosios praktikos pavyzdžiais bei mokinių maitinimo organizavimo tvarkos aprašu buvo svarstoma švediško stalo organizavimo galimybė. Pasirinkimas iš kelių karštųjų pietų patiekalų ir kelių garnyrų sudarant sąlygas mokiniams patiems įsidėti maisto, atsiskaitymai valgykloje su elektroniniais pažymėjimais, kokybiškas ir įvairus estetiškai patiekiamas maistas išspręstų maitinimo paslaugų problemas.

Mokiniai kalbėjo apie tai, kad mokykloje turėtų atsirasti grupė, kurios nariai nuolat stebėtų, kaip vykdomos mokinių maitinimo paslaugos ir teiktų savo pasiūlymus.

Mokytoja Ala Beliajeva

Diskutuodami posėdžio dalyviai kartu ieškojo priimtinų problemos sprendimo būdų.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas