SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

„Žvaigždutės“ pedagogė - konkurso „Sveikiausias mokytojas 2018“ nugalėtoja

  • „Žvaigždutės“ pedagogė - konkurso „Sveikiausias mokytojas 2018“ nugalėtoja

    „Žvaigždutės“ pedagogė - konkurso „Sveikiausias mokytojas 2018“ nugalėtoja

Jolantą Bučinskytę šiltai pasveikino Sveikatos biuro direktorės pareigas laikinai einanti Skaidrė Armonienė, lopšelio–darželio „Žvaigždutė“ direktorė Regina Ivanauskaitė ir visos kartu besidžiaugiančios kolegės.

Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad Radviliškio lopšelio–darželio „Žvaigždutė“ mokytoja metodininkė Jolanta Bučinskytė tapo konkurso „Sveikiausias mokytojas 2018“ nugalėtoja. Šį konkursą organizavo Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras.

Jolanta Bučinskytė yra ypač iniciatyvi, novatoriška pedagogė, siekianti inovatyviai puoselėti sveiko gyvenimo būdo propagavimą savo asmeninėje bei darbinėje aplinkoje. Tai mokytoja metodininkė, kuri savo veikla yra gerai žinoma ne tik Radviliškyje, bet ir šalyje.

Nugalėtoją šiltai pasveikino, diplomą bei dovanas įteikė Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro direktorės pareigas laikinai einanti Skaidrė Armonienė, lopšelio–darželio „Žvaigždutė“ direktorė Regina Ivanauskaitė ir visos kartu besidžiaugiančios kolegės. Sveikiname Jolantą!

Radviliškio lopšelio–darželio „Žvaigždutė“ informacija

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]