SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Viešbučio darbuotojo specialybės mokiniai atliko praktiką Kretoje

  • Viešbučio darbuotojo specialybės mokiniai atliko praktiką Kretoje

    Viešbučio darbuotojo specialybės mokiniai atliko praktiką Kretoje

Darbinė praktika suteikė galimybę mokiniams patobulėti profesinėje srityje, praplėsti socialinį ir kultūrinį akiratį, susipažinti su Graikijos tradicijomis ir kultūra.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro viešbučio darbuotojo specialybės mokiniai spalio 20–lapkričio 9 dienomis atliko trijų savaičių darbinę praktiką Kretoje, Retimno mieste, Lefkoniko Beach viešbutyje.

Praktikoje dalyvavo šeši mokiniai ir dvi lydinčios mokytojos: vyresnioji profesijos mokytoja Roma Baltrukonienė ir bendrabučio auklėtoja Birutė Adminienė.

Mokiniai dirbo viešbučio restorane, tvarkė viešbučio patalpas. Laisvalaikiu praktikos dalyviai susipažino su įžymiomis Retimno, Chanijos, Herakliono, Matalos miestų vietomis, aplankė vienintelį gėlo vandens Kourno ežerą, Knoso rūmus.

Pasibaigus praktikai, mokiniams įteikti sertifikatai.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]