SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Tyrulių bibliotekoje vyko popietė „Po giminės medžiu“

  • Tyrulių bibliotekoje vyko popietė „Po giminės medžiu“

    Tyrulių bibliotekoje vyko popietė „Po giminės medžiu“

  • Rašytoja V. Galinauskaitė-Mačiulienė Tyrulių bibliotekoje pristatė savo knygą „Po giminės medžiu“ ir dalijosi jaunystės prisiminimais.

V. Galinauskaitė-Mačiulienė bibliotekai ir jos lankytojams dovanojo savo knygą, dalijo autografus. R. Andriulienės nuotr.

Šiltą rugsėjo 7 dienos popietę į Tyrulių biblioteką rinkosi miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojai. Visi skubėjo į susitikimą su kraštiete rašytoja Virginija Galinauskaite-Mačiuliene.

Dauguma susirinkusiųjų – pagyvenę žmonės, kuriems svarbus savas kraštas, jo šaknys. Į susitikimą atvyko ir keletas buvusių rašytojos klasės draugų bei buvusi jos auklėtoja.

Rašytoja V. Galinauskaitė-Mačiulienė pristatė savo knygą „Po giminės medžiu“, papasakojo, kas gyveno šioje gyvenvietėje, kol Tyruliai kūrėsi, prisiminė, jog pradinė mokykla buvo Polekėlėje, ten pat gyventojai lankė ir bažnyčią.

Šiltais, linksmais ir liūdnais prisiminimais dalijosi susirinkusieji. Prie Tyrulių bendruomenės padengto stalo dar ilgai skambėjo sugrįžusios iš senų laikų dainos, įvairūs gyvenimiški nutikimai.

V. Galinauskaitei-Mačiulienei dėkojo Tyrulių seniūnas Rimantas Liukumas, Tyrulių bendruomenės moterys, o rašytojos gimtajame sode surinkti ir jai padovanoti obuoliai ne vienam suvirpino širdies kertelę.

Rašytoja bibliotekai, o taip pat visiems norėjusiems, padovanojo po knygą.

Viešosios bibliotekos informacija

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]