SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Susirgimas koronavirusu nustatytas antram Radviliškio rajono gyventojui

  • Susirgimas koronavirusu nustatytas antram Radviliškio rajono gyventojui

    Susirgimas koronavirusu nustatytas antram Radviliškio rajono gyventojui

Kovo 26 dieną apie 14 valandą Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis pranešė, kad Radviliškio rajone susirgimas koronavirusu COVID-19 nustatytas antram Radviliškio rajono gyventojui.

Pasak rajono mero, šis atvejis Radviliškio mieste yra susijęs kelione iš užsienio. Meras sakė, kad susirgęs asmuo laikėsi visų rekomendacijų, izoliavosi namie vos tik grįžęs, tą patį vakarą jam pasireiškė ligos simptomai.

Telefonu 1808 jis užsiregistravo patikrai mobiliajame punkte Šiauliuose. Nuosavu automobiliu nuvyko į mobilųjį punktą Šiauliuose. Atlikus laboratorinius tyrimus tą pačią dieną radviliškietis grįžo į namus Radviliškyje ir izoliavosi.

A. Čepononio žodžiais, susirgęs asmuo gydosi namuose. Jo savijauta gana gera. Meras tikisi, jog šis įvykis nesukels tokio didelio rezonanso, kaip pirmasis atvejis, nes, turimomis žiniomis, susirgęs asmuo kruopščiai laikėsi karantino ir saviizoliacijos reikalavimų.

Parengė Jonas MARCINKUS

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]