SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Šeduvos darželinukai apie sveiką maistą kalbėjo nenuobodžiai

  • Šeduvos darželinukai apie sveiką maistą kalbėjo nenuobodžiai

    Šeduvos darželinukai apie sveiką maistą kalbėjo nenuobodžiai

Vaikai rinko mėgstamiausią vaisių ir daržovę, su renginio vedėja Morka dainavo „Vitaminų dainelę“, virė daržovių sriubą.

Lapkričio 4 dieną Šeduvos lopšelyje-darželyje vyko popietė „Išdykėlės daržovės ir padūkėliai vaisiai“.

Nors ugdytiniai žino, kuris maistas yra sveikas ar nesveikas, žino, kad daržovėse ir vaisiuose gausu vitaminų bei mineralų, reikalingų normaliam organizmo funkcionavimui ir vystymuisi, tačiau kol kas tai netrukdo nė nemirktelėjus vaišintis skanumynais...

Manau, vis vien reikia su vaikučiais kalbėtis apie sveiką maistą! Valgydami sveiką maistą geriau augame, atsiranda jėgų tvarkyti savo žaislus ir atlikti kitas pareigas, esi visada linksmas. O valgydami nesveiką maistą gadiname dantukus, skauda pilvelį, gali pritrūkti jėgų žaidimams...

Popietėje kalbėjome ne tik apie vaisių ir daržovių naudą. Rinkome mėgstamiausią vaisių ir daržovę, su renginio vedėja Morka dainavome „Vitaminų dainelę“, virėme daržovių sriubą. Laikas neprailgo ir negalėjo prailgti – visi buvo aktyvūs renginio dalyviai!

Atminkime, mūsų mitybos pagrindą turi sudaryti natūralūs produktai, didinantys organizmo atsparumą. Rinkimės maisto produktus, kuriuose gausu A, C, E, D ir B grupės vitaminų, kurie palaiko gynybinę organizmo sistemą.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Danutė Briedienė

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]