SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Šeduvoje – Joninės ir Garbės piliečio vardo suteikimo ceremonija

  • Šeduvoje – Joninės ir Garbės piliečio vardo suteikimo ceremonija

    Šeduvoje – Joninės ir Garbės piliečio vardo suteikimo ceremonija

  • Birželio 22 dieną visa Šeduva šventė miesto gimtadienį bei Jonines. Sigito Mikučio nuotr.

  • Šventės dalyvius ir svečius sveikino Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė. Sigito Mikučio nuotr.

  • Šeduviai linksminosi pagal profesionalių muzikos grupių „Ūkanose“, „Nešpėtni bernai“, „Dar“ atliekamas dainas. Sigito Mikučio nuotr.

  • Sigito Mikučio nuotr.

  • Sigito Mikučio nuotr.

Sutemus visus sušildė uždegtas Joninių laužas. Sigito Mikučio nuotr.

Birželio 22 dieną visa Šeduva šventė miesto gimtadienį bei Jonines. Tradiciniu šventės akcentu tapo Garbės piliečių pagerbimas.

Šeduvos miesto seniūnijos sprendimu, miesto Garbės piliečio vardas suteikiamas Lietuvos Respublikos ir užsienio piliečiams už ypatingus nuopelnus ir pastangas bei išskirtinį indėlį į Šeduvos miesto mokslo, švietimo, kultūros, sporto, ekonomikos, socialinio vystymo bei kitas sritis ir už aktyvią visuomeninę veiklą.

Šiais metais Šeduvos miesto Garbės piliečio vardas suteiktas buvusiam Šeduvos kraštotyros muziejaus vedėjui Vytautui Šienauskui. Šio garbaus žmogaus indėlis į kraštotyrinę veiklą įvertintas jau po jo paties mirties. Kadangi artimųjų nėra, Garbės piliečio ženklas bus perduotas Daugyvenės kultūros istorijos muziejui-draustiniui.

Šventės dalyvius ir svečius sveikino Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė bei Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys.

Šeduvos parke įstaigos bei bendruomenės įkūrė kiemelius, kuriuose pristatė savo veiklą, kvietė šventės svečius pasivaišinti, išsiburti ar pažaisti žaidimus.

Šeduviai linksminosi pagal profesionalių muzikos grupių „Ūkanose“, „Nešpėtni bernai“, „Dar“ atliekamas dainas.

Šventę vainikavo ugnies šou „Kaip drąsuolis Jonas paparčio ieškojo“ bei nuostabūs fejerverkai.

Šeduvos kultūros ir amatų centro informacija

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]