SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Savo jėgas išbandė tinklinio komandos

  • Savo jėgas išbandė tinklinio komandos

    Savo jėgas išbandė tinklinio komandos

Nugalėtojai ir visi dalyviai apdovanoti taurėmis, medaliais, prizais ir diplomais.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos TVM skyriuje jėgas išbandė tinklinio komandos.

Tradiciniame renginyje, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, dalyvavo 6 mišrios (3 vaikinai + 3 merginos) tinklinio komandos: Alksniupių ir Pakalniškių pagrindinių mokyklų, Sidabravo ir Šeduvos gimnazijų bei RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus komandos.

Atidarymo metu dalyvius su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena pasveikino Šeduvos TVM skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis ir gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė.

Po atkaklios kovos paaiškėjo nugalėtojai. Pirmąją vietą iškovojo Šeduvos gimnazijos tinklininkai. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė Sidabravo gimnazijos komandos. Nugalėtojai ir visi dalyviai apdovanoti taurėmis, medaliais, prizais ir diplomais. Sveikiname nugalėtojus ir tikimės susitikti kitais metais.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Genovaitė Kazlauskienė

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]