SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Rajone išrinkti sveikiausi mokytojai ir jų vadovai

  • Rajone išrinkti sveikiausi mokytojai ir jų vadovai

    Rajone išrinkti sveikiausi mokytojai ir jų vadovai

Nuo rugsėjo 9 dienos iki spalio 13 dienos Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras buvo paskelbęs konkursą „Sveikiausias mokytojas 2019“, kurio tikslas – formuoti teigiamą požiūrį į sveiką gyvenseną, skatinant rajono ugdymo įstaigų pedagogus savo pavyzdžiu skleisti sveiko gyvenimo būdo idėjas ugdytiniams, išrinkti ir apdovanoti skatinamaisiais prizais pasiūlytus mokyklų bendruomenių kandidatus.

Kandidatą į konkursą turėjo galimybę siūlyti visos rajono ugdymo įstaigų bendruomenės: mokiniai, tėvai, mokytojai ir kiti ugdymo įstaigų darbuotojai. Rekomenduojamą kandidatą reikėjo apibūdinti, įvardinant jo indėlį į sveiko gyvenimo būdo propagavimą savo asmeninėje bei darbinėje aplinkoje, rodant pavyzdį kitiems.

Žmogaus elgesys gali būti pagrindinė sveikatos problemų priežastis, bet taip pat gali būti ir pagrindinis jų sprendimo būdas: pakeisdamas savo elgesį žmogus gali išspręsti daugelį sveikatos problemų ir neleisti kilti naujoms. Pastebėta, kad savo sveikata ir ligų profilaktika besirūpinantys žmonės dažnai tampa pavyzdžiu aplinkiniams, sulaukia net ir pasekėjų, kurie susižavi, matydami energingą ir sveiką draugą, kaimyną ar kolegą.

Organizuojant šį konkursą buvo norima atkreipti dėmesį į tokius aktyvius žmones ir juos paskatinti, ypač todėl, kad jie dirba ugdymo įstaigose ir jų gražiu pavyzdžiu, tikimės, gali pasekti ne tik bendradarbiai, bet ir augantys šalia ir viską stebintys vaikai. Juk auklėjimo pavyzdžiu veiksmingumas – jau seniai įrodytas.

Taigi, Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro darbuotojai išrinko ir atminimo dovanėlėmis bei padėkomis paskatino šiuos nominantus: Vaižganto progimnazijos geografijos mokytoją Nataliją Valčiukienę, Vaižganto progimnazijos bibliotekininkę Daivą Gaivelienę, V. Kudirkos progimnazijos anglų kalbos mokytoją Gitaną Gecienę, V. Kudirkos progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją Danutę Blužienę, Gražinos pagrindinės mokyklos fizikos mokytoją–metodininkę Vilmą Andriušaitienę, Radviliškio lopšelio–darželio „Žvaigždutė“ mokytoją–metodininkę Rolandą Šilianskienę, Šeduvos lopšelio–darželio ikimokyklinio ugdymo pedagogę Danutę Briedienę, Šeduvos gimnazijos fizinio ugdymo mokytoją Tomą Belko, RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus profesijos mokytoją Zitą Majarienę, RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus fizinio ugdymo mokytoją Genovaitę Kazlauskienę, Baisogalos gimnazijos tikybos mokytoją Giedrę Nakutienę, Baisogalos mokyklos–darželio pradinių klasių mokytoją–metodininkę Editą Mickuvienę, Grinkiškio J. Poderio gimnazijos fizinio ugdymo mokytoją Mindaugą Keniausį ir Pociūnėlių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją Romą Buivydienę.

Be to, nuo rugsėjo 11-osios iki spalio 16-osios vyko konkursas „Sveikiausias vadovas 2019“. Kandidatą į konkursą turėjo galimybę siūlyti visi rajono įstaigų darbuotojai.

Sveikatos biuro darbuotojai išrinko ir atminimo dovanėlėmis bei padėkomis paskatino šiuos nominantus: Radviliškio plaukimo baseino direktorių Jolitą Onaitį, Radviliškio lopšelio–darželio „Žvaigždutė“ direktorę Reginą Ivanauskaitę, Baisogalos gimnazijos direktorę Ritą Juškevičienę, Baisogalos mokyklos–darželio l. e. p. direktorę Gražiną Areliūnienę ir Pociūnėlių pagrindinės mokyklos direktorių Anatolijų Gailiūną.

Šių žmonių sektinu pavyzdžiu turime džiaugtis ir didžiuotis!

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras planuoja ir ateityje rengti panašius konkursus, skatinti žmones, kurie be jokio atlygio ir tikrai ne dėl įvertinimo skleidžia sveiko gyvenimo idėjas, atlikdami neįkainojamą darbą.

Pagal Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informaciją parengė Jonas MARCINKUS

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]