SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Radviliškyje vyks neeilinis renginys – įspūdingas koncertas „Čigonų karalaitė“

  • Radviliškyje vyks neeilinis renginys – įspūdingas koncertas „Čigonų karalaitė“

    Radviliškyje vyks neeilinis renginys – įspūdingas koncertas „Čigonų karalaitė“

Kovo 6 dieną 18.00 val. Radviliškio miesto kultūros centre vyks tarptautinis projektas-nuotaikingas koncertas „Čigonų karalaitė“.

Jeigu ilgais žiemos vakarais jus apims liūdesys, aplankykite nuotaikingą koncertą „Čigonų karalaitė“, skirtą Tarptautinei moters dienai paminėti, kuris vyks kovo 6 d. 18.00 val. Radviliškio miesto kultūros centre. Tai dainos, šokio ir muzikos „šou“ apie meilę sužibusią tarp dviejų degančių širdžių, kuriame apjungti gražiausi visi jūsų pamėgti kūriniai.

Koncerto metu savo kerais žiūrovus užburs žavingoji dainininkė - Anna Dribas (Ispanija), kurį jau yra žinoma Lietuvos publikai, kaip miuziklo „Baltijos Carmen“ pagrindinio vaidmens atlikėja, specialiai šiems renginiams išmokusi lietuvių kalbą. Jai talkins solistas, Tarptautinių konkursų laureatas - Laimonas Bendaravičius, kuris savo profesionalumu yra jau ne kartą pakerėjęs Lietuvos publiką.

Taip pat uždegančiais šokiais visus žavės temperamentingosios šokio žvaigždės: Lalita Čihradze (Gruzija), Margarita Kamjaka (Ukraina), Kotryna Ostrovska ir Juliana Maske Rožkova (Latvija) bei gitaros virtuozas-Agry Rich (Airija).

Šį tarptautinį projektą sukūrė prodiuseris, žinomas dainų autorius ir atlikėjas, gyva grupės „Hiperbolė“ legenda - Viktoras Prapras.

Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš 40 komplektų sceninių rūbų bei spalvinga scenografija. Būtinai aplankykite šį nuostabų reginį, nes žiūrovai Lenkijoje, Ukrainoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje kaskart stovėdami išlydėdavo atlikėjus audringomis ovacijomis po kiekvieno jų pasirodymo.

Padovanok bilietą savo mylimai moteriai į šį neeilinį renginį! Gerą nuotaiką - garantuojame!

Papildoma informacija: http://www.muzikosturas.lt/galerija.html ; https://www.facebook.com/cigonu.karalaite/

Bilietai platinami: www.bilietai.lt ir Radviliškio miesto kultūros centro kasoje.

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]