SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Radviliškio rajone – paslaptingų mirčių lavina

  • Radviliškio rajone – paslaptingų mirčių lavina

    Radviliškio rajone – paslaptingų mirčių lavina

Radviliškio rajone policijos pareigūnams tenka nelengva užduotis – aiškintis paslaptingai mirusių gana jaunų žmonių mirties aplinkybes.

Pasak policijos pareigūnų, spalio 3-iosios vakarą apie 18 val. Radviliškio rajone, Sidabravo miestelyje esančioje Pergalės gatvėje, rastas negyvas 36-erių metų vyras.

Vos po keletos valandų, apie 22 valandą, Šeduvoje esančioje Vėriškių gatvėje, savo namuose, rastas mirusios 51-erių metų moters kūnas.

Per pastarąsias keletą dienų tai ne pirma paslaptinga mirtis Šeduvoje. Spalio 1-ąją apie 11 valandą Šeduvoje, Vilniaus gatvėje, rastas 50-ies metų vyro lavonas.

Anot pareigūnų, mirusiųjų kūnuose jokių išorės smurto žymių nebuvo matyti. Tikimasi, kad medicinos ekspertams pavyks rasti atsakymus, dėl ko mirė dar gana jauni žmonės.

Parengė Jonas MARCINKUS

Asociatyvi nuotr.

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]