SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Radviliškio ligoninei – 70 metų

  • Radviliškio ligoninei – 70 metų

    Radviliškio ligoninei – 70 metų

  • Radviliškio ligoninės Konsultacinės poliklinikos ir Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus gydytojui Nikolaj Zviagin Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštą įteikė savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė.

  • Ligoninės medikams dėkota už jų profesionalumą, dėmesį pacientams ir sąžiningą darbą.

Į Radviliškio miesto kultūros centrą sugužėję Radviliškio ligoninės darbuotojai šventė Radviliškio ligoninės 70-ąjį jubiliejų.

Spalio 11 dieną į Radviliškio miesto kultūros centrą sugužėję Radviliškio ligoninės darbuotojai šventė ypatingą progą – Radviliškio ligoninės 70-ąjį jubiliejų.

Šia gražia proga juos sveikino Sveikatos apsaugos ministro patarėjas Audrius Daunoravičius, Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, kitų įstaigų ir organizacijų atstovai. Visi jie linkėjo klestėjimo, gerų veiklos rezultatų ir pacientų dėkingumo. Ligoninės darbuotojus pasveikino ir buvęs ilgametis ligoninės vyr. gydytojas Antanas Pauliukas.

Sveikatos apsaugos ministro patarėjas Audrius Daunoravičius ministro padėkos raštu už nepriekaištingą darbą už profesionalumą bei kompetenciją, aukštą teikiamų paslaugų kokybę, už gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti apdovanojo Ortopedijos ir traumatologijos skyriaus vedėją ir gydytoją ortopedą-traumatologą Evaldą Kascėną. Vidaus ligų skyriaus gydytoja neurologė Dolorita Jankauskienė ministro padėkos raštu apdovanota už atsakingą ir nuoširdų ilgametį darbą, už dėmesingumą ir nuoširdumą bendraujant su kolegomis bei pacientais, o Priėmimo–skubiosios pagalbos skyriaus Radiologijos ir laboratorinės diagnostikos poskyrio vyresnioji biomedicinos technologė Asta Veiknienė - už lojalumą įstaigai bei ilgametį ir sąžiningą darbą, nuoširdų bendravimą su kolegomis ir pacientais.

Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštai įteikti Nikolaj Zviagin, VšĮ Radviliškio ligoninės Konsultacinės poliklinikos ir Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus gydytojui, ortopedui-traumatologui, - už profesionalumą ir kompetenciją, nepriekaištingą darbą bei lojalumą įstaigai, Gyčiui Skirmantui, VšĮ Radviliškio ligoninės Konsultacinės poliklinikos ir Chirurgijos skyriaus gydytojui chirurgui endoskopuotojui, - už aukštą teikiamų paslaugų kokybę, profesionalumą bei kompetenciją ir gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, Jolantai Arcišauskienei, VšĮ Radviliškio ligoninės Chirurgijos bei Ortopedijos-traumatologijos skyrių vyresniajai slaugytojai-slaugos administratorei, - už profesionalumą, gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, Redai Jurevičienei, VšĮ Radviliškio ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai, - už profesionalumą, dėmesį pacientams ir sąžiningą darbą, Laimutei Jarašiūnienei, VšĮ Radviliškio ligoninės Konsultacinės poliklinikos Ortopedijos-traumatologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai, - už profesionalumą ir dėmesį pacientams, gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, Orestai Kačinskienei, VšĮ Radviliškio ligoninės Konsultacinės poliklinikos bendrosios praktikos slaugytojai, - už profesionalumą, dėmesį pacientams ir sąžiningą darbą, Jolantai Ilevičienei, VšĮ Radviliškio ligoninės Apskaitos ir statistikos skyriaus archyvarei, - už ilgametį darbą ir lojalumą įstaigai. Mero padėkos raštus ir nuoširdžiausius linkėjimus įteikė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė.

Jubiliejiniais laikrodžiais, pažymėtais Radviliškio ligoninės 70-mečio ženklu, ir skirtais specialiai medikams (jie segami į chalato kišenėlę ir yra atvirkšti, kad medikams būtų patogu į juos žiūrėti nuleidus akis į chalato kišenę) apdovanoti šie Radviliškio ligoninės darbuotojai: Kristina Vyšniauskienė, direktoriaus pavaduotoja medicinai, Donatas Einoris, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus gydytojas anesteziologas-reanimatologas, Birutė Kutrienė, Operacinių skyriaus vyresnioji slaugytoja-slaugos administratorė, Vida Bajelienė, Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja, Sigita Gakštienė, Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus Radiologijos ir laboratorinės diagnostikos poskyrio biomedicinos technologė, Angelija Ūsienė, Vidaus skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja, Ernesta Ivoškienė, Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus ir Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos tarnybos poskyrio ergoterapeutė, Tomas Januševičius, Operacinių skyriaus vedėjas bei gydytojas ortopedas traumatologas.

Šiuos laikrodžius už ilgametį, nepriekaištingą darbą, profesionalumą ir aukštą kompetenciją įteikė Radviliškio ligoninės direktorius Vaidas Smalinskas.

 Pagal Radviliškio rajono savivaldybės informaciją parengė Jonas MARCINKUS

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]