NULL

Radviliškio karatistams Lietuvos čempionate lijo medaliais

Sausio 22 dieną Panevėžyje vyko WKF karatė Lietuvos čempionatas, į kurį suvažiavo 18 karatė klubų iš visos Lietuvos atstovai. Jie varžėsi ne tik dėl pačių aukščiausių apdovanojimų, bet ir dėl galimybės patekti į jaunučių, jaunių, jaunimo Lietuvos WKF karatė rinktinę, kuri birželio mėnesį startuos Europos karatė čempionate Turkijoje.

Lietuvos čempionate dalyvavo ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sportininkai Arnoldas Breimelis, Daivaras Breimelis, Žygimantas Tumėnas, Rustis Steponkus, Dovydas Šapalas, Gvidas Dišlė, Melita Mikalevičiūtė, Matas Laukys, Meda Valiukaitė, Aurelija Šukytė, treniruojami Aivaro Vasiliausko ir Arūno Masalskio.

Gvidas Dišlė dar kartą įrodė, kad yra vienas geriausių jaunųjų kovotojų ir tapo čempionu kumite rungtyje 16–17 m. amžiaus kategorijoje (68 kg) ir 18–20 m. amžiaus kategorijoje (67 kg). Čempionių vardus kata rungtyje iškovojo Meda Valiukaitė (16–17 m. amžiaus kategorija) ir Aurelija Šukytė (suaugusiųjų kategorija).

Kumite rungtyje sidabro medaliais pasidabino Arnoldas Breimelis (16–17 m. amžiaus kategorija, 61 kg), Matas Laukys (16–17 m. amžiaus kategorija, 68 kg), Rustis Steponkus (14–15 m. amžiaus kategorija, 63 kg).

Melita Mikalevičiūtė kumite rungtyje savo amžiaus kategorijoje (14–15 m.) laimėjo sidabrą, o vyresnėje amžiaus kategorijoje (16–17 m.) iškovojo bronzos medalį.

Šiose varžybose Centro sportininkai laimėjo net 9 apdovanojimus: 4 aukso, 4 sidabro ir 1 bronzos.

Gvidas Dišlė buvo išrinktas Lietuvos karatė federacijos 2021 metų geriausiu Lietuvos kovotoju 14–17 metų kategorijoje.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus informacija