SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Prezidentūroje pagerbti Vinco Kudirkos progimnazijos sportininkai

  • Prezidentūroje pagerbti Vinco Kudirkos progimnazijos sportininkai

    Prezidentūroje pagerbti Vinco Kudirkos progimnazijos sportininkai

  • Šiais metais Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos atletai užėmė 2-ąją vietą progimnazijų ir pagrindinių mokyklų antrojoje grupėje.

Garbė būti geriausių šalies jaunųjų sportininkų komandų gretose Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos bendruomenei kelią didžiulį pasididžiavimą.

Rugsėjo 19 dieną Lietuvos Respublikos prezidentūroje vykusioje Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojų pagerbimo ceremonijoje prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos bendruomenę ir jos atletų komandą.

Progimnazijos mokinius sveikino ir švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto pirmininkė Daina Gudzinevičiūtė.

Sveikinimų ceremonijoje iš viso pagerbtos 27 mokyklų komandos, 2018–2019 mokslo metų sezono žaidynių metu užėmusios prizines vietas bendroje žaidynių įskaitoje. Visiems nugalėtojams ir prizininkams įteikti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto įsteigti piniginiai prizai, kurių bendra suma siekia net 15 tūkstančių eurų.

Jau penkioliktą sezoną vykstančios Lietuvos mokyklų žaidynės – didžiausias mokyklų sporto renginys Lietuvoje. Iš viso 2018–2019 metais per Lietuvos mokyklų žaidynių sezoną varžėsi apie 200 tūkstančių mokinių iš 58 Lietuvos savivaldybių ir daugiau nei 900 šalies mokyklų. Neįtikėtinai džiugu, jog tarp tokios gausybės dalyvių Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos atletai jau ne pirmus metus iš eilės patenka į geriausių gretas. Šiais metais mūsų progimnazijos atletai užėmė 2-ąją vietą progimnazijų ir pagrindinių mokyklų antrojoje grupėje.

Tardamas sveikinimo žodį prezidentas Gitanas Nausėda pažymėjo šių rungtynių simbolinę svarbą mokyklų bendruomenėms bei jose kovojantiems mokiniams. Pasak jo, šios rungtynės yra puikus jaunosios kartos nepaprasto atkaklumo, gebėjimo stebinti visą Lietuvą veidrodis. Tad nenuostabu, kad garbė būti geriausių šalies jaunųjų sportininkų komandų gretose Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos bendruomenei kelią didžiulį pasididžiavimą.

„Sportuodami ne tik ugdote savidrausmę, ištvermę ir atkaklumą, bet ir mokotės pralaimėję atsitiesti, laikytis žaidimo taisyklių, garbingos kovos, pasitikėjimo savimi ir priešininku. Augate vidumi tvirta karta, kuri bus pasirengusi ginti Lietuvos vardą įvairiausiose srityse – tikiu, nebūtinai sporte“, – teigė valstybės prezidentas.

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos informacija

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]