SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Pociūnėliuose - pavasariu dvelkianti šventė

  • Pociūnėliuose - pavasariu dvelkianti šventė

    Pociūnėliuose - pavasariu dvelkianti šventė

  • Humoro grupė „Pirmadienis“ (Šakyna, Šiaulių r.).

  • Nevarėnų mėgėjų teatras „Žibintas“ (Telšių r.).

  • Pakražančio (Kelmės r.) kultūros centro vokalinis tercetas.

Humoro grupė „Vėdaras“ (Natkiškiai, Pagėgių sav.).

Pociūnėliečiai džiugiai pasitiko pavasarį – kovo 1-ąją miestelio kultūros namuose surengtas koncertas „Sako, meilė ateina pavasarį...“, kuriame pasirodė keturi svečių meno kolektyvai.

Renginio organizatorė – Pociūnėlių kultūros namų kultūros specialistė Aušrelė Sereikienė.

Visuose svečių pasirodymuose dominavo meilės tema (meilė šeimos nariams, draugams, moters – vyrui, vyro – moteriai).

Nuotaikingą vaidinimą „Dobėlts išmėginėms“ parodė mėgėjų teatras „Žibintas“, atvykęs iš Telšių rajono Nevarėnų kultūros centro (vadovė Alvyda Kniurienė). Žiūrėti šią dramatišką komediją buvo įdomu: nenuobodus siužetas, aktoriai kalbėjo tik žemaitiškai.

Žiūrovus linksmino dvi humoro grupės: „Vėdaras“ iš Pagėgių savivaldybės Natkiškių kultūros centro (vadovė Rasa Armonienė) ir „Pirmadienis“ iš Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Šakynos filialo (vadovas Rimantas Mickevičius).

Lyriškomis dainomis apie meilę pavasarišką nuotaiką kūrė vokalinis tercetas – Danutė, Rūta ir Saulius – iš Kelmės rajono Pakražančio kultūros centro (vadovas Saulius Venckus).

Apie paprastą žmogišką meilę kalbėjo ir eiles apie kilnų meilės jausmą deklamavo kultūros specialistė Aušrelė Sereikienė.

Šviesi, dvelkianti pavasariu buvo šventė, sulaukusi nemažai žiūrovų jaukioje atnaujintoje kultūros namų salėje.

Roma Buivydienė

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]