SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Pociūnėliečiai dalyvavo piešinių konkurse „Kartu mes galime daugiau“

  • Pociūnėliečiai dalyvavo piešinių konkurse „Kartu mes galime daugiau“

    Pociūnėliečiai dalyvavo piešinių konkurse „Kartu mes galime daugiau“

Būrelio vaikai ir jų vadovė Danguolė Kavaliauskienė džiaugėsi, kad sėkmingai dalyvavo piešinių konkurse.

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos mokiniai, lankantys būrelį „Fantazijos pasaulyje“, vadovaujami dailės mokytojos Danguolės Kavaliauskienės, spalio mėnesį dalyvavo asociacijos „Lietuvos kredito unijos“ nacionaliniu lygiu organizuotame vaikų piešinių konkurse „Kartu mes galime daugiau“. Pasibaigus piešinių konkursui, dalyviai sulaukė organizatorių dėmesio.

Apie konkursą plačiau pasakojo būrelio vadovė Danguolė Kavaliauskienė: „Organizatoriams buvo pristatyta 12 piešinių, atliktų įvairia dailės technika. Menininkai – dešimtokai Adrija Girlakytė (3 piešiniai), Ugnė Važgauskaitė, Lukas Kirjanovas, septintokė Elinga Novogrodskytė, šeštokė Ivona Banevičiūtė, penktokas Mark Ginčauskas, ketvirtokės Goda Jučaitė, Gerda Stonkutė, Žygimantė Baužaitė ir antrokė Goda Brazytė.

Konkurso esmė: kas yra kredito unijos ir ką jos veikia, domėjosi ne tik piešę vaikai, bet ir jų tėveliai, ir mokytojai. Jauniesiems menininkams nebuvo lengva nupiešti piešinius, kuriuose atsispindėtų kredito unijų veikla. Organizatoriai skatino vaikus spalvų pagalba vaizduoti savo svajones, viltis ir supantį pasaulį, skatino siekti kartu padaryti šį pasaulį gražesnį“.

Lapkričio 8 dieną Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje apsilankė Jolanta Mižutavičienė, Grinkiškio kredito unijos administracijos vadovė. Pagrindiniu prizu ji apdovanojo konkurso laimėtoją Adriją Girlakytę. Taip pat padėkojo visiems vaikams už dalyvavimą piešinių konkurse, pavaišino juos saldumynais. Viešnia įteikė padėką būreliui „Fantazijos pasaulyje“ ir pasiūlė finansinę paramą, kad būrelis galėtų įsigyti priemonių, reikalingų kūrybinei veiklai.

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]