SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Pasveikinta 100 metų sulaukusi Ona Augulienė

  • Pasveikinta 100 metų sulaukusi Ona Augulienė

    Pasveikinta 100 metų sulaukusi Ona Augulienė

  • Šimtametė Ona Augulienė su šeima.

Šimtametę Oną Augulienę sveikino Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys ir mero pavaduotojas Kazimieras Augulis.

100 metų sulaukusi pasveikinta Šeduvos globos namuose gyvenanti Ona Augulienė.

Sunkiai visą gyvenimą dirbusi, namuose ūkį ant savo pečių laikiusi, gražiai šeimoje su vyru, deja, prieš trisdešimt metų mirusiu, gyvenusi ir šešis vaikus užauginusi, sulaukusi 14 anūkų, 19 proanūkių ir 3 proproanūkių, šiandien ji dienas patogiai leidžia Šeduvoje, dažnai aplankoma dukros Birutės ir žento Juozo.

100 metų sulaukusi ponia Ona sulaukė daug svečių – ją sveikino ir Savivaldybės, ir seniūnijos atstovai, ir Šeduvos globos namų kolektyvas bei gyventojai. Gražius žodžius, palinkėjimus jai skyrė Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys, Šeduvos globos namų direktorė Andžela Brazienė, kaimynai.

Bet smagiausia jai buvo pamatyti nors dalį savo didelės šeimos: dukras Birutę ir Viliją, žentą Juozą, marčią Birutę, anūkus Ernestą, Aušrą, Saulių, anūko žmoną Juliją, proanūkę Tają. Mamos, močiutės, promočiutės ir propromočiutės 100 metų jubiliejus – puiki proga susitikti po Lietuvą ir pasaulį išsibarsčiusiai šeimai.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]