SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Padėkota visiems, kuriantiems Tyrulius

  • Padėkota visiems, kuriantiems Tyrulius

    Padėkota visiems, kuriantiems Tyrulius

Padėkota patiems aktyviausiems seniūnijos gyventojams.

Tradicinėje Tyrulių seniūnijos padėkos šventėje „Iš širdies į širdį“, padėkota žmonėms, kurie visą savo širdį ir darbus atiduoda vietai, kurioje gyvena – Tyrulių seniūnijai.

Šventę pradėjo seniūnas Rimantas Liukumas, kuris pasveikino visus susirinkusiuosius ir pasidžiaugė, kad dar tiek daug yra žmonių, kuriems galima padėkoti.

Šventėje dalyvavęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis su žmona Nijole nuoširdžiai pasveikino visus, dalyvavusius šventėje, ir įteikė mero Padėkos raštus Reginai Pranciškai ir Ignui Andriuliams bei Vilmai ir Svajūnui Toleikiams už aktyvų bendradarbiavimą ir nuoširdžią pagalbą Tyrulių seniūnijai ir gyventojams.

Po to žodis buvo suteiktas Polekėlės bažnyčios kunigui Feliksui Baliūnui, kuris kalbėjo apie gerumą.

Jau antri metai seniūnaitijos renka savo „Metų žmogų“. Jonaitiškių seniūnaitijoje „Metų žmogumi“ išrinktas Robertas Zemblys, Polekėlės seniūnaitijoje – Algis Grinius, Tyrulių seniūnaitijoje – Genadijus Siniakovas.

Už nuoširdų bendradarbiavimą, aktyvią bendruomeninę veiklą ir sėkmingai vykdomus projektus padėkota Polekėlės bendruomenės pirmininkei Valentinai Grinienei ir Tyrulių bendruomenės pirmininkei Astutei Kurtkuvienei.

Už visokeriopą pagalbą ir aktyvų bendradarbiavimą Tyrulių seniūno Padėkos raštais apdovanoti Šeduvos globos namų direktorė Andžela Brazienė, Asta Petrauskienė ir Martynas Menkeliūnas, Vilma ir Svajūnas Toleikiai, Agnė Narbutaitė, Valerija Račkauskienė, Aldona ir Antanas Kryžanauskai ir Birutė Tamošiūnienė. Nebuvo pamiršti ir gražiai prižiūrimų sodybų šeimininkai.

Po oficialios dalies vyko koncertas, kurį parengė kultūros specialistė Liongina Vitalija Lipskienė. „Tokio aukšto lygio koncertas ir tiek daug įvairių meno kolektyvų pasirodymų ir džiugina širdį, ir stebina. Pasirodo, jei labai nori, tai galima nedidelėje seniūnijoje išlaikyti aukštą kultūros lygį“, – koncertu džiaugėsi meras A. Čepononis ir dėkojo Tyrulių seniūnijos kultūros specialistei L. V. Lipskienei už entuziazmą ir norą dirbti.

Šventė baigėsi gera nuotaika ir audringais plojimais. Po koncerto gyventojai ir svečiai galėjo pasigrožėti Tyrulių gyventojos Birutės Tamošiūnienės kurtais rankdarbiais.

Tyrulių seniūnijos informacija

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]