SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Moteris „pakrovė malkų“ savo sugyventiniui, šis neliko skolingas

  • Moteris „pakrovė malkų“ savo sugyventiniui, šis neliko skolingas

    Moteris „pakrovė malkų“ savo sugyventiniui, šis neliko skolingas

Naktį į vasario 16-ąją apie 3 valandą Radviliškio rajono policijos pareigūnams teko raminti įsismarkavusių sugyventinių, gyvenančių Šeduvoje, Vytauto gatvėje, aistras.

Pretenzijų vienas kitam turėjo abi konflikto pusės. 50-ies metų vyras pareigūnams skundėsi, kad 47-erių metų jo gyvenimo palydovė jam „pakrovė malkų“ tiesiogine tų žodžių prasme - prikūlė malka. Moteris policininkams guodėsi, kad sugyventinis skriaudė ją – spyrė į koją.

Pasak policijos pareigūnų, rimtų sužalojimų sugyventiniai nepatyrė, todėl medikų pagalbos jiems neprireikė. Anot policininkų, abu mušeikos buvo įkaušę: vyras į alkotesterį „pripūtė“ 2,27 promilės, o moteris – 1,61 promilės alkoholio.

Kol nurims aistros, abu smarkuoliai uždaryti į policijos areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Parengė Jonas MARCINKUS

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]