SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Mažieji pakiršiniečiai šventė moliūgo gimtadienį

  • Mažieji pakiršiniečiai šventė moliūgo gimtadienį

    Mažieji pakiršiniečiai šventė moliūgo gimtadienį

Gražuolį moliūgą su gimtadieniu sveikino vabalėliai, paukšteliai, žvėreliai ir net medžių lapeliai.

Rytas buvo nuostabus ! Ne todėl, kad švietė rudeninė saulutė, dar čiulbėjo paukšteliai... Moliūgas šventė savo gimtadienį! Takeliu palei lysvutę išsiraitė jis ūsus ir užaugo toks didelis, kad nustebino visus. Žiū – netelpa į krepšį! „Pu pu pu pu tra tra ta, mano nuotaika gera!“ – taip uždainavo moliūgas, sulaukęs savo gimtadienio.

Pirmosios pasveikinti gražuolį moliūgą atropojo boružėlės. Boružėlės ant ūselių atnešė jam daug gėlelių, aplink ropinėjo, dainą jam sudėjo. Medžių lapeliai nupynė linksmuoliui moliūgui gimtadienio vainiką. O ežiukų būrys, obuolius surinkęs į kraitelę, atnešė jam dovanų. Ir paukšteliai, ir voriukai sveikino linksmai moliūgą: kaspinėlį dovanojo, gražią giesmę jam sudėjo.

O po to visi drauge šoko ir dainavo, klegesys, džiugesys, darže ir gėlyne. Vienąkart per metus šitokia linksmybė!

Nuoširdus ačiū už moliūgo šventę Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus grupių auklėtojoms: G. Daugelavičienei, V. Jasiulienei, muzikos mokytojai V. Našlėnienei, auklėtojos padėjėjai R. Makutienei bei visiems tėveliams, prisidėjusiems prie parodėlių grupėse. Jūsų fantazijai nėra ribų!

Parengė direktorės pavaduotoja ugdymui G. Pužauskienė 

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]