SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Kunigiškių bendruomenė linksmai atsisveikino su vasara

  • Kunigiškių bendruomenė linksmai atsisveikino su vasara

    Kunigiškių bendruomenė linksmai atsisveikino su vasara

Šventės dalyviai varžėsi įvairiose sporto varžybose.

Rugsėjo 1-ąją Kunigiškių bendruomenė kartu su Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro socialinėmis darbuotojomis: Šaukoto seniūnijoje dirbančia Virginija Poškuviene ir Grinkiškio seniūnijoje dirbančia Jolanta Meleškiene, organizavo atsisveikinimą su vasara šventę.

Vyko sportinės varžybos. Trys komandos žaidė futbolą. Nugalėtojais tapo šventės svečiai iš Grinkiškio. Vyko ir kvadrato varžybos, o baudų metikai rungėsi, kuris taikliausias.

Nepralenkiama ir taikliausia buvo mergaičių komanda.

Mažiausieji šventės dalyviai varžėsi linksmose estafetėse. Nors vyresnės sesutės turėjo padėti mažiesiems, tačiau buvo ne tik pergalių džiaugsmo, bet ir ašarų. Svarbiausia, kad vaikams labai reikia tokių švenčių ir varžybų. Varžybas ir estafetes pravedė Kunigiškių bendruomenės pirmininkė Dalia Balčiūnienė.

Po sportinių varžybų visi buvo vaišinami koše, kurią pagamino Angelė ir Rolandas Smoliarovai. Tuo šventė nesibaigė, nes bendruomenės valdybos moterys visiems šventės dalyviams paruošė saldų vaišių stalą. Vaišių buvo tiek daug, kad reikėjo ilgokai sėdėti prie stalo, bendrauti, dalintis varžybų įspūdžiais.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, užsimezgė draugystė tarp Šaukoto seniūnijos Kunigiškių bendruomenės ir Grinkiškio seniūnijos vaikų, kurie surado naujų pažįstamų. Tikėsimės, kad užsimezgusi draugystė taip ir išliks, dar ne kartą dalyvausime kartu organizuojamuose renginiuose.

Renginio organizatoriai

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]