SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

„Kregždutės“ darželinukai prisidėjo prie rekordo

  • „Kregždutės“ darželinukai prisidėjo prie rekordo

    „Kregždutės“ darželinukai prisidėjo prie rekordo

Oranžinę šypseną papildė ir Radviliškio „Kregždutės“ lopšelio-darželio vaikų atvežti moliūgai.

Rugsėjo 27 dieną Radviliškio „Kregždutės“ lopšelio-darželio atstovai iš „Kiškučių“ grupės (Viltė, Rugilė, Adelė, Liepa, Nojus, Augustas) su mamomis Daiva ir Inga bei auklėtoja Roberta ir „Žirniukų“ grupės atstovės Paulina ir Elžbieta su auklėtoja Erika dalyvavo renginyje „Oranžinės šypsenos diena“, kuris vyko Vilniuje, Vingio parke. Radviliškio darželinukai prisidėjo prie didžiausio iš akmenų Archimedo spiralės rekordo Lietuvoje, nuveždami 60 savo dekoruotų akmenukų bei 8 moliūgus oranžinei šypsenai. Po renginio moliūgai palikti organizatoriams, kurie juos perdavė labdaringoms organizacijoms.

Visi šventės dalyviai šoko bendrą šokį – dovaną Žemei – „Mes Žemės vaikai“. Asociacijos „Gyvoji planeta“ socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ komanda pakvietė visus susiburti ir atstovauti tarptautiniame renginyje, skirtame Taikai pasaulyje. Vadovė Dalia Skvireckienė pravedė meditaciją už taiką, per kurią apkabinome pasaulį linkėdami: „Tebūnie taika visoje Žemėje, kiekvienuose namuose ir mūsų širdyse!“. Šventėje dalyvavo pasakų personažai, buvo galima paskanauti moliūgų sriubos.

Renginio ir projekto organizatoriai - Vilniaus lopšelis–darželis „Rūta“. Jų tikslas - parodyti mažos moliūgo sėklytės galingą jėgą, subūrusią visą Lietuvą ir lietuvius, gyvenančius svetur, bendrai veiklai. Pasaulinę širdies dieną sušildyti savo šypsenomis tuos, kuriems labiau to reikia, juk šypsena nieko nekainuoja.

Organizatoriai sako: būkime nuoširdūs, išmokime stebinti ir stebėtis, džiaukimės kitų sėkme, auginkime savyje pasitikėjimą, rodykime gražų pavyzdį vaikams ir ugdykime gerumo, pakantumo, meilės jausmą.

Džiaugiamės dalyvavę ir prisidėję prie rekordo siekimo.

Erika Korsakienė ir Roberta Tkačuk, „Kregždutės“ lopšelio-darželio auklėtojos

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]