SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

„Kregždutės“ auklėtiniai išlydėjo paukščius ir pramogavo ant batutų

  • „Kregždutės“ auklėtiniai išlydėjo paukščius ir pramogavo ant batutų

    „Kregždutės“ auklėtiniai išlydėjo paukščius ir pramogavo ant batutų

Graži diena, geras oras, džiugios emocijos paliko vaikams neišdildomų įspūdžių.

Spalio 8 dieną „Kregždutės“ lopšelio-darželio „Kiškučių“, „Pelėdžiukų“, „Žiogelių“ ir „Bitučių“ grupių vaikai keliavo į Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parką. Čia vyko bendruomeninę veiklą stiprinantis ir socialinę atskirtį mažinantis projektas „Sukvietę vaikus – išlydėsim paukščius“.

Parke vaikų laukė nemokamos pramogos ant 10 pripučiamų batutų. Vaikus džiaugsmingai pasitiko gražus personažas „Varna-burtininkė“, su burtų lazdele ji ant vaikų veidelių piešė šypsenas.

Batutų įvairovė džiugino kiekvieną, mergaitės smagiai šokinėjo ant poniais papuošto batuto, bėgiojo ir čiuožė „Princesių pilyje“. „Smurfiukų“ batutai džiugino visus, o berniukai mėgavosi „Žmogaus voro“ ir jo pagalbininkų saugojamame batute.

Vaikai smagiai laiką leido ir „Kempiniuko plačiakelnio“ batute bei „Batutų labirinte“.

Graži diena, geras oras, džiugios emocijos paliko vaikams neišdildomų įspūdžių.

Lopšelio–darželio „Kregždutė“ auklėtoja, metodininkė Aušra Daračienė

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]