SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Knygų, kaip ir meilės, niekada nebus per daug

  • Knygų, kaip ir meilės, niekada nebus per daug

    Knygų, kaip ir meilės, niekada nebus per daug

Diena gimnazijos bibliotekoje, tapusi gražia tradicija, buvo įdomi ir nekasdieniška, visi galėjo pasijausti laukiami ir mylimi.

Šeduvos gimnazijos bibliotekoje organizuojami renginiai, skirti Mokyklų bendruomenių metams ir skaitymo skatinimui. Renginiu „Knygų, kaip ir meilės, niekada nebus per daug“ norėjosi priminti, kad žiema - pats tinkamiausias metas leisti laisvalaikį jaukioje bibliotekos aplinkoje.

Nuo pat ryto bibliotekininkė maloniai kvietė visą gimnazijos bendruomenę atsigerti šiltos arbatos ir sušilti, pasiklausyti muzikos, nusifotografuoti „valentiniškai“ nuotraukai, pasikalbėti apie knygas ir meilę joms. Be to, ji jauniesiems lankytojams papasakojo apie šv. Valentiną.

Per ilgąją pertrauką į biblioteką visą gimnazijos bendruomenę kartu su skaitovais kvietė lietuvių kalbos mokytoja Diana Variakojienė ir mokytoja Aušra Mickutė su kolektyvu „Šeduviukai“. Visi klausėmės nuostabaus literatūrinio etiudo ir lietuvių liaudies dainų apie meilę. Pasak mokytojos Dianos Variakojienės, pravėrę seną senutėlę skrynią, jie norėjo bent kelioms minutėms šventės dalyvius nukelti į jau gana tolimą tarpukario Lietuvą. Nežinome, ar tada buvo švenčiama Valentino diena, tačiau romantikos - meilės, flirto ir kitų linksmybių - buvo tiek daug, kad jų atgarsius jaučiame ir šiandien. Ką įsimylėjėliai jausdavo vienas kitam, kaip prisipažindavo meilėje, kur ir kada kviesdavo į pasimatymus, kokias išgyveno išsiskyrimo kančias, galima sužinoti iš laiškų, stebuklingu būdu išlikusių iki šių dienų. Juos skaitovai ir perskaitė tikėdamiesi, kad palytėjęs gaivus romantikos dvelksmas sužadino nostalgišką nuotaiką, suvirpino jausmus, galbūt įkvėpė meilės prisipažinimams.

Vita Kasarauskienė, Šeduvos gimnazijos vyresnioji bibliotekininkė

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]