SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Kaip nešioti laikrodį moterims?

  • Kaip nešioti laikrodį moterims?

    Kaip nešioti laikrodį moterims?

Laikrodžiai moterims yra tarsi papuošalai, o jų asmenybė niekada neapsieina be laikrodžio. Laikrodis ne tik parodo laiką, bet ir suteikia profesionalią išvaizdą bei išryškina jūsų asmenybę.

Moteriški laikrodžiai gerokai skiriasi nuo vyriškų. Plonas odinis laikrodis su mažu ciferblatu atrodo nuostabiai ant moters riešo. Tačiau savo aprangos išvaizdą galite patobulinti tiesiog laikydamiesi kelių taisyklių, kurias aptarsime toliau.

Kiekvienas iš mūsų turime skirtingą gyvenimo būdą ir visi norime rinktis laikrodį pagal jį. Paprastai dauguma moterų mieliau renkasi laikrodžius su juodais arba rudais odiniais dirželiais ir aptakiu ciferblatu. Ir, tiesą sakant, šie paprasti laikrodžiai atrodo taip patraukliai.

Patarimai, kaip nešioti laikrodį moterims:

Tik nuo jūsų priklauso, kuri ranka jums labiausiai patinka nešioti laikrodį, ir nėra griežtos taisyklės. Tačiau vis dėlto dauguma moterų primygtinai reikalauja pasirinkti dominuojančią ranką laikrodžiui nešioti. Taigi taisyklė paprasta, laikrodį turėtumėte nešioti ant nedominuojančios rankos, nes taip jums bus patogiau.

Laikrodis ant nedominuojančios rankos riešo taip pat padeda lengviau matyti laiką, ypač jei turite išmanųjį laikrodį, tuomet labai svarbu nešioti laikrodį ant nedominuojančios rankos. O užduotis lengvai atliksite dominuojančia ranka.

Pajusite, kad laikrodžio nešiojimas ant dominuojančios rankos blaškys dėmesį, net jei negalėsite teisingai pasirinkti kavos puodelio. Be to, negalėsite tinkamai žaisti golfo, mėtyti kamuoliuko ir atlikti kitų užduočių.

Bet štai įdomus faktas, kai kuriose pasaulio dalyse moterys laikrodžius nešioja kitaip. Japonės laikrodžius nešioja vidinėje riešo pusėje, nes joms nereikia lenkti alkūnių, kad patikrintų ciferblatą, ir tai atrodo moteriškiau.

Nešiokite puikiai tinkančią apyrankę

Kitas dalykas - išsirinkti geriausiai jūsų riešui tinkančią apyrankę, taip pat derančią prie jūsų aprangos. Daugumoje laikrodžių galite keisti apyrankę ir išbandyti skirtingus prekės ženklus prie savo aprangos. Tačiau kaip išsirinkti tinkamai tinkančią ir patogią apyrankę?

Kai kurie laikrodžiai yra su dantukais ir įpjovomis, kurios leidžia lengvai sureguliuoti dantuką, kad galėtumėte jį prisitraukti arba atlaisvinti. Jei norite atrodyti seksualiau, turėtumėte naudoti silikoninę apyrankę, kuri tinka prie kiekvienos aprangos.

Moteris niekada neturėtų rinktis per didelės markės, nesegėkite jos per laisvai ar per stipriai, kad neliktų dėmių. Ir būtinai laikrodį segėkite žemiau riešo kaulo, kuris suteiks stilingesnę išvaizdą.

Jei esate oficialioje aplinkoje besilankanti dama, turėtumėte rinktis keraminę laikrodžio juostelę. Tačiau tokiu atveju įsitikinkite, kad jūsų laikrodžio ciferblatas turi būti nedidelis, kad sukurtumėte profesionalią išvaizdą.

Laikrodžio dėvėjimas prie vakarinės suknelės

Moteriškų laikrodžių, skirtų vakariniams vakarėliams ir funkcijoms, gaminama daugybė stilių. Įprastas kasdienis laikrodis neturi prasmės. Turėtumėte rinktis drąsaus dizaino laikrodį, kuris atrodytų stilingai ir blizgėtų.

Nerūdijančio plieno dizaino laikrodis puikiai tinka oficialiems vakarėliams, o laisvalaikiui rinkitės laikrodį su odiniu dirželiu. Tačiau mačiau, kad laikrodžiai su plieninėmis apyrankėmis atrodo kaip tikri moteriški papuošalai ir puikiai tinka tiek laisvalaikio, tiek oficialiems vakaro renginiams.

Taip pat šie tamsaus dizaino laikrodžiai vakarėliuose atrodo prabangiau. Jei turite biudžetą, rekomenduoju rinktis laikrodį su paauksuotu ciferblatu.

Kaip nešioti laikrodį su apyranke

Dauguma merginų kartu su laikrodžiais nešioja ir apyrankes arba papuošalus, kurie atrodo stilingai. Tačiau kaip teisingai dėvėti apyrankes su laikrodžiu? Paprastai moterys renkasi laikrodį su odine apyranke, su silikonine arba odine apyranke. Tai nepatogus būdas nešioti papuošalus ar apyrankes.

Jei jūsų laikrodis turi grandinėlės dirželį, galite nešioti papildomas apyrankes. Tačiau nepamirškite, kad tai neįpareigojantis požiūris. Negalite to išbandyti vilkėdami oficialią aprangą.

Ir niekada nenaudokite daug apyrankių ir apyrankių ant riešo. Tai taip pat atrodo nepatogiai. Paprastai ant moterų riešų gerai atrodo viena ar dvi apyrankės ir laikrodis. Antra, apyrankes laikykite už laikrodžio. Tai taip pat atrodo padoriau ir stilingiau.

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]