SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

In memoriam Elvyrai Linai Venckienei 1953–2020

  • In memoriam Elvyrai Linai Venckienei 1953–2020

    In memoriam Elvyrai Linai Venckienei 1953–2020

Tu taip mylėjai mažus vaikus,

Jų skambų juoką,

Rūpesčius vaikiškai rimtus.

Visam šitam džiugiai atidavei

Geriausius savo metus.

(L. Vaičiulytė)

Taip netikėtai ir ne laiku mirtis išsivedė mylimą ir gerbiamą ilgametę Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ direktorę Elvyrą Liną Venckienę. Netekome labai darbščios, nuoširdžios, mylėjusios savo žmones ir darbą vadovės, puikaus ir šilto žmogaus.

Elvyra Lina Venckienė gimė 1953 m. gegužės 14 d. Kapsuko rajone, Išlandžių kaime. 1983 metais baigė Šiaulių K. Preikšo pedagoginį institutą ir įgijo pradinių klasių mokytojos kvalifikaciją. Būdama jauna specialistė, ji nuo 1983 m. spalio 20 dienos vadovavo Radviliškio miesto Pabaltijo geležinkelio vaikų lopšeliui-darželiui Nr. 45, nuo 1992 m. sausio 1 dienos – Radviliškio miesto lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“, nuo 1993 m. birželio 28 dienos – Radviliškio vaikų darželiui-mokyklai „Eglutė“, vėliau tapusiam Radviliškio lopšeliu-darželiu „Eglutė“.

Jaunystės svajų vedina Elvyra Lina kūrė šeimą, su vyru Algirdu užaugino dvi puikias dukras – Eriką ir Justę. Elvyra Lina Venckienė visuomet buvo labai reikli sau, kruopšti ir atsidavusi šeimai ir savo darbui. Buvo žmogiškai jautri ją supusiems žmonėms, stengėsi išklausyti, padėti jų rūpesčiuose, dalyvauti jų džiaugsmo akimirkose.

Vadovaudama įstaigai, Elvyra Lina Venckienė sugebėjo išlikti rūpestinga, įsiklausanti į pedagogų nuomonę, palaikanti harmoningus įstaigos bendruomenės santykius. Nuolat rūpinosi lopšelio-darželio „Eglutė“ modernizavimu, įstaigos aplinkos puoselėjimu. Mažieji darželio ugdytiniai jai teikė begalinį džiaugsmą, kaip ir jos anūkėlė Viltė. Apsupta vaikų, ji jautėsi laiminga, kupina jėgų, turėjo daug vilčių ir planų.

2013 metais Elvyrai Linai Venckienei įteiktas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštas už sėkmingą pedagoginę ir vadybinę veiklą. 2018 m. įteiktas garbingas apdovanojimas – Radviliškio rajono savivaldybės mero A. Čepononio padėkos ženklas.

Visų širdyse ji liks kaip pareiginga, be galo darbšti ir žmones mylinti vadovė, brangi mama, žmona, močiutė, laimingai keliavusi kartu šio gyvenimo keliu.

Nuoširdžiai užjaučiame šeimą ir artimuosius, visus, kuriems Elvyra Lina buvo brangi.

Atsisveikinti su Elvyra Lina Venckiene galima nuo vasario 27 dienos 10 val. Radviliškio laidojimo namuose (Laisvės al. 6, Radviliškis).

Išlydėjimas iš Radviliškio laidojimo namų į amžinojo poilsio vietą Radviliškio miesto kapinėse – vasario 28 dieną 12 val.

Ateik, ramybės angele, ir išsivesk už rankos, į ten, kur amžina šviesa. Į ten, kur nėra rūpesčių, kur viskas pamatuota vien tiesa.

Radviliškio rajono savivaldybės ir Savivaldybės administracijos kolektyvas

Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]