SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Gražinos mokykla trumpam virto ekologiškų muiliukų dirbtuvėmis

  • Gražinos mokykla trumpam virto ekologiškų muiliukų dirbtuvėmis

    Gražinos mokykla trumpam virto ekologiškų muiliukų dirbtuvėmis

Mokiniai stebėjo muilo gaminimo procesą ir patys įsitraukė į veiklą.

Gruodžio 10 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ir specialiųjų lavinamųjų klasių mokiniai gamino ekologiškus muiliukus ir juos pakavo. Svečiuose lankėsi dailės studijos „Skizze“ darbuotoja Kristina, kuri dalijosi savo žiniomis ir mokė vaikus šio meno.

Tai nesudėtingas, bet labai įdomus ir malonus procesas, kurio metu galima pasirinkti gaminamo muilo formą, spalvą, kvapą, faktūrą, o vėliau gaminį gražiai supakuoti.

Muilus mokiniai gamino iš ekologiškos muilo bazės. Naudojo eterinius aliejus ir kitus vertingus priedus, tokius kaip aguonų grūdeliai, arbatžolės, blizgučiai. Mokiniai stebėjo muilo gaminimo procesą ir patys įsitraukė į veiklą.

Dailės studijos darbuotoja priminė, jog rankų darbo muilas gali būti ne tik kasdieninio naudojimo produktas, bet ir puiki dovana ar spalvingas bei kvapnus akcentas, puošiantis vonios kambarį. Užsiėmimo metu vaikai pasigamino po tris muiliukus.

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokytojos

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]