SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Diabeto klubo „Likimas“ nariai stebina savo energija

  • Diabeto klubo „Likimas“ nariai stebina savo energija

    Diabeto klubo „Likimas“ nariai stebina savo energija

  • Praėjusį antradienį Radviliškio rajono savivaldybėje „Likimo“ klubo nariai rengė akciją, per kurią nemokamai matavo kraujospūdį, tyrė gliukozės kiekį kraujyje.

  • „Likimo“ klubo nariai turi daugybę veiklų: vieni susibūrė į ansamblį, kiti rūpinasi būsimosios Diabeto dienos šventės aplinka, treti tvarko ir pildo bibliotekėlę, ketvirti kuria papuošalus. Autoriaus nuotr.

„Iki metų pabaigos esame numatę tiek veiklų, kad vos spėjame suktis“, – šypsojosi klubo „Likimas“ pirmininkė Aldona Januševičienė.

Jonas MARCINKUS

Po Radviliškio diabeto klubo „Likimas“ vėliava susibūrę radviliškiečiai energija stebina ir šios sunkios ligos išvengusius žmones. Entuziastai ne tik moko aplinkinius sveikos gyvensenos, bet ir patys keliauja, sportuoja, organizuoja šventes.

Sveikata būtina rūpintis nuolat

„Likimo“ klubo nariai pastarąsias savaites rengia akciją, per kurią matuoja kraujospūdį, tiria gliukozės kiekį kraujyje. Puikiai klastingos ligos simptomus pažįstantys radviliškiečiai moko akcijos dalyvius, kaip galima sureguliuoti cukraus kiekį kraujyje, perspėja, kad būtina nedelsti ir skubiai kreiptis į medikus.

„Spalį tokia akcija vyko Radviliškio viešojoje bibliotekoje ir Užimtumo centre, dabar apsilankėme Radviliškio rajono savivaldybėje, planuojame akciją ir kitose įstaigose“, - „Radviliškio naujienoms“ sakė klubo „Likimas“ pirmininkė Aldona Januševičienė.

Klubo vadovė pažymėjo, kad akcijos tikslas – šviesti žmones, įtikinti, kad nesvarbių smulkmenų nebūna. „Sveikata būtina rūpintis nuolat“, - sakė A. Januševičienė.

Padeda gaunama parama

„Likimo“ klubo nariai ne tik rengia akcijas, bet ir patys sportuoja: jie dalyvavo Neįgaliųjų sporto šventėje Radviliškyje ir Pasvalyje, skynė pergales diabetu sergančiųjų sporto šventėje Rokiškyje.

Be to, klube veikia ir darbščiųjų rankų būrelis, kurio narės stebina aplinkinius kūrybingumu.

Į ekskursiją išvykę „Likimo“ nariai susipažino su žinomos žolininkės Jadvygos Balvočiūtės ekologiniu ūkiu.

Vykdyti ir plėsti veiklas iniciatyviems radviliškiečiams padeda gaunama parama. Klubas parengė projektą „Cukrinis diabetas: komplikacijos ir prevencija“, kurį finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Užsiėmimų netrūksta

„Iki metų pabaigos esame numatę tiek veiklų, kad vos spėjame suktis“, – šypsojosi A. Januševičienė.

Lapkričio 15-ąją klubas rengia paskaitą „Sveikatai palanki mityba“, lapkričio 18-ąją kviečia į susitikimą su Radviliškio garbės piliete profesore Elona Marijošiūte-Vaišniene. Lapkričio 19-ąją vyks Diabeto dienos paminėjimo renginys „Mažam lašely atspindys“, o lapkričio 25-ąją – susitikimas su psichologe Viktorija Vaišvilaite.

„Užsiėmimų mums netrūksta: vieni susibūrė į ansamblį, kiti rūpinasi būsimosios Diabeto dienos šventės aplinka, treti tvarko ir pildo bibliotekėlę, ketvirti kuria papuošalus“, – apie klubo veiklą pasakojo vadovė A. Januševičienė.

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]