SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Bibliotekoje - sensoriniai skaitymai

  • Bibliotekoje - sensoriniai skaitymai

    Bibliotekoje - sensoriniai skaitymai

Sensorinių skaitymų metu vaikai įtraukiami į istorijų išgyvenimą, pasitelkiant įvairius sensorinius pojūčius ir atitinkamas užduotis.

Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje – Žaislotekoje ir Jaunimo studijoje – vyksta sensoriniai skaitymai. Juose dalyvauja Radviliškio Gražinos mokyklos specialiųjų lavinamųjų klasių ugdytiniai.

Užsiėmimai rengiami kiekvieną trečiadienį. Jau perskaityta N. Kovaliovos knyga „Meškis ir žąsis: gera būti kartu“. Dabar skaitome Š. Baltrušaitienės knygelę „Kaip zuikis jausmus pažino“ – tai penki skaitymai apie liūdesį, pavydą, baimę, pyktį, džiaugsmą.

„Sensoriniai skaitymai“ – edukacinė programa specialiųjų poreikių vaikams. Skaitymo tikslas – padėti jiems geriau suprasti knygos turinį. Raidos sutrikimų turintys vaikai dažnai negali skaityti linijinio teksto, sunkiai supranta žodinio teksto prasmes. Sensorinių skaitymų metu jie yra įtraukiami į istorijų išgyvenimą, pasitelkiant įvairius sensorinius pojūčius ir atitinkamas užduotis. Taip šiems vaikams atsiveria knygų skaitymo malonumas, plečiamas jų akiratis, kartu turtinamas žodynas, lavinamas kūrybiškumas, sensoriniai pojūčiai ir gerinami bendravimo įgūdžiai.

Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus informacija

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]