SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Baisogalos šauliai šventė trisdešimtą Laisvės pavasarį

  • Baisogalos šauliai šventė trisdešimtą Laisvės pavasarį

    Baisogalos šauliai šventė trisdešimtą Laisvės pavasarį

Uždegę atminimo žvakutes ir spalvingai papuošę Laisvės paminklą, visi sustoję ratu ir susikibę už rankų, vieningai užtraukėme dainą „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“.

Kovo 11-osios Lietuvos nepriklausomybės atgavimo 30-mečio šventę Baisogalos šauliai pradėjome Baisogalos Švč. Trejybės bažnyčioje padėkos už laisvę šventomis mišiomis, kurias aukojo parapijos klebonas kun. Arūnas Urbelis.

Šv. mišių pabaigoje visi sugiedojome „Tautišką giesmę“ ir nešini savo šalies vėliavomis žygiavome prie mums brangaus Laisvės paminklo pagerbti žuvusiųjų už Laisvę. Uždegę atminimo žvakutes ir spalvingai papuošę Laisvės paminklą, visi sustoję ratu ir susikibę už rankų, vieningai užtraukėme dainą „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“.

Sveikinome vieni kitus šios brangios šventės proga, o mylimos šalies Laisvės gimtadienį ir tarpusavio bendrystę pratęsėme šaulių namuose prie vaišių stalo. Kaip tikri šauliai atidavę pagarbą savo šalies istorijai, jos pamatus stačiusiems ir dėl jų kovojusiems tautiečiams, esame laimingi šia prasminga diena.

Baisogalos 608-osios kuopos šaulė Giedrė Nakutienė

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]