SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Aukštelkuose įžiebta kalėdinė alėja

  • Aukštelkuose įžiebta kalėdinė alėja

    Aukštelkuose įžiebta kalėdinė alėja

Kalėdinės alėjos įžiebimo šventėje dalyvavo Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkas elfas.

Kalėdų laukimo metas pripildytas gerumo, švelnumo, maloningumo, jautrumo, tikros meilės, spinduliuojančios šviesos, vidinio tvirtumo, vilties ir tikėjimo žmogaus gerumu ir geresniu pasauliu.

Tokiu tikėjimu ir viltimi šiomis gražiausiomis žiemos šventėmis jau tradiciškai Aukštelkų kaime, Liaudiškių g. 3, šiais metais įžiebta kalėdinė alėja.

Almos ir Viginto Stričkų iniciatyva namuose papuoštas visas kiemas. Kalėdinės alėjos įžiebimo šventėje dalyvavo Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkas elfas, kuris dalijo dovanas ir muzikinius kūrinius visiems susirinkusiesiems.

Šventės metu į orą buvo paleisti šviečiantys balionai, kurie simbolizavo visų susirinkusiųjų ateinančių metų svajones. Organizatoriai Alma ir Vigintas svečius vaišino ant laužo virta koše bei žolelių arbata.

Organizatorių informacija

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]