SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Apie interneto pavojus – Šiaulėnuose gyvenančioms šeimoms

  • Apie interneto pavojus – Šiaulėnuose gyvenančioms šeimoms

    Apie interneto pavojus – Šiaulėnuose gyvenančioms šeimoms

Tyrėjas A. Kardašius atsakė į vaikams ir tėvams kilusius klausimus.

Šiaulėnų seniūnijoje vyko edukacinis renginys šeimoms „Interneto pavojai“. Renginyje dalyvavo Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausias tyrėjas Aivaras Kardašius.

Specialistas susirinkusiesiems aiškino apie galimus antisocialius, smurtinius žaidimus, apie bendravimo internete saugumą. Ypač daug dėmesio A. Kardašius skyrė tėvų atsakomybei. Jis kalbėjo apie jų būtiną bendravimą su vaikais ir žinojimą, kur vaikai lankosi internete, kokius žaidimus žaidžia, ką veikia būdami internete. Tyrėjas A. Kardašius atsakė į vaikams ir tėvams kilusius klausimus.

Susitikimo pabaigoje tyrėjas priminė apie saugų vaikų kelią į ugdymo įstaigas, pagrindinius reikalavimus.

Edukacinį renginį organizavo Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos, dirbančios su šeimomis, Rūta Šimkutė ir Ona Rimšienė.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro informacija 

DALINTIS NAUJIENA

Kopijuoti nuorodą
Nusiųsti draugui

[UŽDARYTI]