SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-06-26, Trečiadienis, 09:47:00 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Lizdeikos gimnazijos komanda - respublikinio projekto finale

Lizdeikos gimnazijos komanda - respublikinio projekto finale

  • Lizdeikos gimnazijos komanda - respublikinio projekto finale

    Lizdeikos gimnazijos atstovai pristatė sveikatinimo veiklas, kurias vykdė visus metus.

Baigėsi visus metus vykęs respublikinis projektas „Sveikata visus metus“, kuriame dalyvavo 300 šalies mokyklų. Šio projekto metu įvairių klasių mokiniai leidosi į sveikatos užduočių keliones, kiekvieną mėnesį turėdami įvykdyti vis naują iššūkį bei naują užduotį.

Vilniuje vykusioje baigiamojoje šio projekto konferencijoje pasidalinti gerąja patirtimi buvo pakviestos 38 komandos. Tarp jų buvome ir mes, Lizdeikos gimnazijos komanda „Saulės vaikai“, pristačiusi sveikatinimo veiklas, visus metus vykdytas mūsų gimnazijoje: sausio mėnesį - „Burnelė-ne šiukšlynas. Skrandis - ne sąvartynas“, vasarį - „Ne vien duona žmogus gyvas“ (fizinės ir emocinės sveikatos darna), kovą - „Kai sveikas – tai ir linksmas. Kai linksmas – tai ir sveikas. Juoko terapija“, balandį - „Tylos stebuklinga versmė“ (triukšmo prevencija), gegužę - „ Aš ir aplink mane“ (sveikatai palankios aplinkos kūrimas), birželį - „Geriausi vaistai - grynas oras, šaltas vanduo“, liepą – „Vaistažolių takeliais į sveikatos kelią“, rugpjūtį - „Dykinėjimas ir tuščias laiko leidimas yra ligos priežastis“, rugsėjį – „Draugui ištiesk tik švarią ranką“, spalį – „Padėk sau ir draugui“ (pirmoji pagalba ir savipagalba), lapkritį - „Žala, mada, priklausomybė“ (žalingų įpročių prevencija)“.

Aktyviausiai iššūkius vykdė šie komandos nariai: Rosvita Jakubauskaitė (2A), Modesta Ozubėnaitė (2A), Rosita Jasaitytė (3A), Armina Kavaliauskaitė (3C), Rugilė Hokušaitė (4A), Justina Karenauskaitė (4A), Gražina Žiaunienė, sveikatos priežiūros specialistė, Olesia Kablienė, technologijų mokytoja, Sandra Karenauskienė, lietuvių kalbos mokytoja, Asta Šmukštienė, biologijos mokytoja ir Lionė Semeniukienė, biologijos mokytoja. Ypač aktyviai iššūkius vykdė 2A klasės kolektyvas.

Konferencijos metu buvo įdomu žiūrėti ir klausytis susirinkusių komandų iš 23 rajonų lopšelių-darželių, progimnazijų, pagrindinių mokyklų. Galėjome pasiklausyti pranešimų apie vykdytas veiklas ugdymo įstaigose, taip pat patys pasidalinti gerąja patirtimi, pasidžiaugti mokinių ir mokytojų kūrybingumu, aktyvumu ir darbštumu.

Palyginę ir pasitikrinę, kaip dirbama Lizdeikos gimnazijoje, kuo panašūs ir kuo skiriamės nuo kitų mokyklų, toliau veiklą pratęsėme Saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre. Jame sužinojome, kuo mes esame įdomūs pasauliui, kuo panašūs, kuo skiriamės, kokia yra saugomų teritorijų sistema, kokių profesijų žmonės dirba saugomose teritorijose. Galėjome klausytis paukščių balsų, o „kalbantis“ stalas pasakojo istorijas apie ant stalo padėtų daiktų svarbą žmogaus gyvenime. Namo grįžome su atminimo dovanomis, pilni naujų emocijų, idėjų.

Džiugu, kad konferencijoje Lizdeikos gimnazija buvo apdovanota už hab. dr. Eugenijos Šimkūnaitės humanizmo idėjų stiprinimą. Biologijos mokytoja Asta Šmukštienė apdovanota Eugenijos Šimkūnaitės labdaros paramos fondo Padėkos raštu už hab. dr. Eugenijos Šimkūnaitės humanizmo idėjų stiprinimą ir puoselėjimą, už suteiktą paramą fondo veiklai. Viena iš atminimo dovanų - naujoji knyga iš dr. E. Šimkūnaitės palikimo „Sveiko gyvenimo paslaptys“. Įteikę dovanas fondo atstovai vylėsi, kad pastangos skiepyti bičiulišką požiūrį į visuomenei svarbių žmonių kultūrinį bei dvasinį palikimą bus sėkmingos.

Lionė Semeniukienė, biologijos mokytoja

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas