SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 01:54:49 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Lizdeikiečiai mokinių mokomųjų bendrovių mugėje pristatė kvapus

Lizdeikiečiai mokinių mokomųjų bendrovių mugėje pristatė kvapus

  • Lizdeikiečiai mokinių mokomųjų bendrovių mugėje pristatė kvapus

    Lizdeikos gimnazijos mokinių sukurti kvapai dvelkė pavasariu, skleidė gerą nuotaiką, kvietė pirkėjus pasirinkti tik jiems patinkanti kvapą.

Balandžio 11 dieną Šiauliuose vyko regioninė mokinių mokomųjų bendrovių mugė. Renginį organizavo Lietuvos Junior Achievement ir Šiaulių verslo inkubatorius. Ketvirtojoje Šiaulių regiono mokinių mokomųjų bendrovių mugėje dalyvavo dvidešimt komandų iš Klaipėdos, Pakruojo, Radviliškio ir Šiaulių. Prekybos ir laisvalaikio centro „Tilžė“ erdvėje, prie fontanų, komandos pristatė savo verslo idėjas.

Lizdeikos gimnazijai atstovavo mokinių mokomoji bendrovė „Fantazija“. Komandos nariai, įkūrę jau trečią bendrovę: Deimantė Šidlauskytė, Greta Najulytė, Martyna Pumputytė 3AV, Mena Grakauskaitė, Tadas Jurevičius 3BV.

Mokinių mokomojoje bendrovėje mokiniai įgyvendina visą verslo valdymo ciklą: įkuria įmonę, sukaupia pradinį kapitalą, planuoja, kuria savo paslaugą arba produktą, jį parduoda, vykdo rinkodaros kampaniją ir po mokymosi proceso uždaro savo įmonę.

Šiemet bendrovės „Fantazija“ nariai kūrė įvairius kvapus namams, automobiliams, juos įpakavo pateikdami kvapų aprašymus ir logotipą. Mokinių sukurti kvapai dvelkė pavasariu, skleidė gerą nuotaiką, kvietė pirkėjus pasirinkti tik jiems patinkanti kvapą.

Mugės dalyviai turėjo atsakyti ir į daugybę komisijos klausimų pradedant idėja, baigiant bendrovės ateities planais. Renginio pabaigoje dalyviai apdovanoti diplomais ir rėmėjų dovanomis.

Dalyvaudami mugėje gimnazistai turėjo ne tik galimybę pristatyti savo verslo idėją, bet ir susipažinti su kitų mokomųjų bendrovių veikla bei pasiekimais. Tai skatina jaunus žmones pasinaudoti savo kūrybinėmis galiomis ir naudoti jas kuriant vertę ekonomikoje, prisiimti atsakomybę ir patiems keisti savo gyvenimą.

Danutė Bitytė, Lizdeikos gimnazijos ekonomikos mokytoja

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas