SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 02:16:42 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Kudirkiečiai pristatė pranešimus konferencijoje „Gamta ir mes“

Kudirkiečiai pristatė pranešimus konferencijoje „Gamta ir mes“

  • Kudirkiečiai pristatė pranešimus konferencijoje „Gamta ir mes“

    Aukšto įvertinimo sulaukė iš nereikalingų, panaudotų pakuočių nuo vaistų, kvepalų, degtukų kudirkiečių sukurta edukacinė priemonė „Lietuvos žemėlapis“.

Balandžio 12 dieną Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos 4c klasės mokiniai Vytė, Ugnė, Kajus, Kristupas ir mokytoja Rasmuta dalyvavo XX nacionalinėje moksleivių ir mokytojų konferencijoje „Gamta ir mes“. Kėdainių „Ryto“ progimnazijoje vykusiame renginyje pranešimus gamtamoksline tema pristatė pedagogai ir mokiniai iš įvairių Lietuvos švietimo įstaigų.

Gidas, keliautojas, geografas, LGMA prezidentas Rytas Šalna visus sudomino plenariniu pranešimu „Atradėjiškas keliavimas Afrikoje“.

Konferencijoje ir Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos ketvirtokai dalijosi ekologinio sąmoningumo didinimo, pasitelkiant kūrybą iš antrinių žaliavų, patirtimi, pristatė pranešimą „Kaip teisingai ir kūrybiškai panaudoti nereikalingus daiktus?“.

Praktinėje dalyje pademonstravo iš nereikalingų, panaudotų pakuočių nuo vaistų, kvepalų, degtukų sukurtą edukacinę priemonę „Lietuvos žemėlapis“, kuri įvertinta šalies aplinkosauginio švietimo projekto „Kita forma“ vertinimo komisijos ir buvo eksponuojama parodoje Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente.

Kaip įtraukti mokinius į visuomenei naudingą darbą, edukacinių, ekologinių aplinkų kūrimą, patyriminį ugdymą, mokytoja R. Valčiukienė išsakė mintis pranešime „EKO dizainas“ bei pristatė avangardinės drabužių kolekcijos „Žaliasis virusas“ modelius, aksesuarus iš plastikinių maišelių.

4c klasės mokinių ir mokytojos pranešimai publikuoti leidinyje „Gamta ir mes“. Dalijimasis patirtimi plėtoja mokytojų, mokinių bendradarbiavimą. Skatinamas ne tik supančio pasaulio pažinimas, bet ir savęs pažinimo poreikis.

Rasmuta Valčiukienė, pradinių klasių mokytoja ekspertė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas