SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-10-15, Antradienis, 04:02:29 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kultūra Kraštietė teisininkė pristatė savo tapybos darbų parodą radviliškiečiams

Kraštietė teisininkė pristatė savo tapybos darbų parodą radviliškiečiams

  • Kraštietė teisininkė pristatė savo tapybos darbų parodą radviliškiečiams

    Parodos atidaryme dalyvavo Reginos Stokaitės-Cemnolonskienės draugai, pažįstami, bendramoksliai ir bibliotekos darbuotojai.

Gegužės 2 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko kraštietės, ilgametės teisininkės, Reginos Stokaitės-Cemnolonskienės personalinės tapybos darbų parodos „Gyvenu“ atidarymas. Jaukiame susitikime dalyvavo Reginos Stokaitės-Cemnolonskienės draugai, pažįstami ir bendramoksliai.

Prieš metus Kauno radviliškėnų sambūryje Šilainių bibliotekoje mūsų Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotojai pastebėjo kraštietės kūrybos darbus ir pakvietė juos pristatyti radviliškiečiams. Taip gimė idėja surengti R. Stokaitės-Cemnolonskienės darbų parodą Radviliškyje.

Parodoje „Gyvenu“ eksponuojami tapybos darbai, kurių didžioji dalis – ryškūs gamtos vaizdai. R. Stokaitė-Cemnolonskienė sako, kad tik gamtoje ji pailsi, atgauna jėgas. Dauguma paveikslų – tai jos kelionių akimirkos, kada nors matyti vaizdai. Parodoje autorė pristatė ir kitus savo darbus – Radviliškio miesto varpinės vaizdą, įvairias kurtas abstrakcijas.

R. Stokaitė-Cemnolonskienė parodos atidarymo renginyje dalijosi prisiminimais apie gyvenimo metus gimtajame Radviliškyje, kuriame sukūrė šeimą, ir dėkojo Viešosios bibliotekos administracijai už suteiktą progą sugrįžti į tėviškę bei pasidalinti savo kūrybos džiaugsmais.

Tapybą ši kraštietė atrado sulaukusi 50 metų jubiliejaus, kai baigė teisininkės karjerą. Kaip sako pati autorė, paėmusi teptuką, ji išpildė savo jaunystės svajonę. Šiandien ši dailininkė yra aktyvi parodų dalyvė.

Pristačiusi savo kūrybą, R. Stokaitė-Cemnolonskienė visiems susirinkusiems linkėjo, kad kiekvienas, išėjęs užtarnauto poilsio, atrastų sau mėgstamą naują veiklą.

Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė pasveikino parodos autorę ir padėkojo kraštietei už padovanotą galimybę pasigrožėti nuostabiais jos paveikslais.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotr.

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Tokiu pavadinimu tradicinė skaitymo akcija šiemet rajone vyko gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo,...
Šiaulių kultūros centre „Laiptų galerija“ atidaryta radviliškiečio karikatūristo Antano S...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankėsi žurnalistas, laidų vedėjas, o dabar jau ir rašytoj...
Radviliškiečius į Kultūros rūmus pakvietė Rimanto Petriko paroda „Gamtos kerai“. Rimantas ...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas