SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-02-25, Antradienis, 20:09:11 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas „Kompiuteriukų ralio“ atidarymo renginyje – ir Radviliškio pedagogė

„Kompiuteriukų ralio“ atidarymo renginyje – ir Radviliškio pedagogė

  • „Kompiuteriukų ralio“ atidarymo renginyje – ir Radviliškio pedagogė

    Į Vilniuje vykusį renginį buvo pakviesta Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Irma Jančauskienė.

Sausio 10 dieną Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Vilniuje vyko šventinis Kompiuteriukų paramos fondo IT edukacijos programos „Kompiuteriukų ralis 2020“ atidarymo renginys. Susirinko beveik 200 mokytojų iš atrinktų 80 mokyklų dalyvauti nepamirštamoje IT kelionėje kartu su vaikais. Dalyvauti šiame renginyje buvo pakviesta ir Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Irma Jančauskienė.

Renginys prasidėjo oficialia dalimi. Projekto vadovė, Viltautė Žvirzdinaitė, tarė sveikinimo žodžius ir pristatė „Kompiuteriukų ralio“ programą. Tema „Kaip vaikai mokosi“ kalbėjo švietimo konsultantė Ugnė Jakubauskaitė. Pranešimą „8 konstrukcionizmo principai arba kaip mokytis darant“ skaitė Marius Narvilas, inovatyviausias mokytojas. Evelina Latysovič (Man Power) kalbėjo apie įgūdžius, kokių reikia ateities pasauliui. Patirtimi pasidalijo ir ko išmoko startavusi „Kompiuteriukų ralį“ Snieguolė Bagočienė, inovatyviausia ir „Kompiuteriukų ralio 2019“ mokytoja.

Vyko fotosesija, pokalbiai, ekskursija po biblioteką.

Antroji renginio dalis – praktiniai mokymai. Mokymai vyko trimis srautais bibliotekos meno, renginių erdvėse ir konferencijų salėje. Tai buvo „Įvadas į „BBC Micro:bit“ aplinką ir papildomo funkcionalumo programavimą elektronikos priedais, panaudojimą pamokose“. Prasidėjo visus mokslo metus truksianti pradžios kelionė įdomesnių, įtraukiančių, išlaisvinančių techninę kūrybą pamokų link.

Ralio metu vaikai, kartu su savo mokytoja kurs technologijas bei įgyvendins savo trokštamus realius projektus. Taigi, kelionė tęsiasi...

Vinco Kudirkos progimnazijos informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas