SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2021-04-14, Trečiadienis, 04:07:49 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Kokie kandidatai varžosi dėl Radviliškio rajono mero posto?

Kokie kandidatai varžosi dėl Radviliškio rajono mero posto?

Balandžio 11 dieną Radviliškio rajone vyks naujo mero rinkimai. Mero rinkimuose susigrūmė septyni kandidatai – viena moteris ir šeši vyrai.

Kaip visada, prieš rinkimus kandidatai negaili rinkėjams įvairiausių pažadų, tačiau turbūt geriausiai kandidatus apibūdina ne jų pažadai, bet jų pačių iki šiol gyventas gyvenimas, todėl „Radviliškio naujienos“, remdamosis Vyriausiosios rinkimų komisijos skelbiamais oficialiais duomenimis ir pačių kandidatų pateiktais biografijos faktais, trumpai pristato skaitytojams visus septynis kandidatus į mero pareigas.

Jurgis Baublys

Jurgį Baublį iškėlė Darbo partija.

Šilalės rajone, Gūbrių kaime, gimusiam J. Baubliui šiemet sukako 58-eri metai. Šis kandidatas Lietuvos veterinarijos akademijoje yra įgijęs veterinarijos gydytojo specialybę.

Jau daugiau nei 20 metų šis politikas vadovauja UAB „Gliukolvetas“, yra ne tik jos direktorius, bet ir akcininkas. Be to, J. Baublys yra Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys.

Šis politikas yra vedęs, turi du vaikus – dukrą ir sūnų.

Už 2019 metus J. Baublys deklaravo 18 068 eurų apmokestinamųjų ir neapmokestinamųjų pajamų sumą, o deklaruota mokėtina pajamų mokesčio suma – 2 467 eurai.

Už nusikalstamas veikas šis kandidatas nebuvo teistas.

Aurimas Gaidžiūnas

Aurimas Gaidžiūnas - Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas į merus.

55-erių metų politikas yra kilęs iš Radviliškio rajono, Skėmių kaimo.

Šio kandidato išsimokslinimas – aukštesnysis, Panevėžio hidromelioracijos technikume jis įgijo techniko-mechaniko specialybę.

Savo profesinę karjerą A. Gaidžiūnas pradėjo 1984 metais Radviliškio melioracijos statybos valdyboje, paskui dirbo žemės ūkio technikos eksploatacijos inžinieriumi tuometiniame „Lenino“ kolūkyje, Lietuvai atgavus nepriklausomybę, jis dirbo savo paties įkurto „Vainiūnų agroserviso“ dirbtuvių vedėju. 2000-aisiais A. Gaidžiūnas įsteigė ir vadovavo įmonei „Auridana“, o pastaruosius ketverius metus buvo Seimo narys, kurio įgaliojimai baigėsi praėjusį rudenį.

Šis politikas yra vedęs, turi du sūnus.

Už 2019 metus A. Gaidžiūnas deklaravo 46 137 eurų apmokestinamųjų ir neapmokestinamųjų pajamų sumą, o deklaruota mokėtina pajamų mokesčio suma – 8 824 eurai.

Už nusikalstamas veikas šis kandidatas nebuvo teistas.

Gediminas Lipnevičius

Gediminas Lipnevičius savo kandidatūrą į rajono merus išsikėlė pats.

44-erius metus greitai švęsiantis politikas yra kilęs iš Trakų.

Šio kandidato išsimokslinimas tik vidurinis – 2001 metais, būdamas 24-erių metų, jis baigė Radviliškio 3-iąją vidurinę mokyklą.

Šis politikas savo biografijoje nurodo, kad nuo 1996 iki 2000 metų buvo G. Lipnevičiaus prek. pasl. įm. savininkas, paskui metu dirbo komercijos direktoriumi kooperatinėje bendrovėje „Reandas“, po to porą metų dirbo Kužių agroįmonėje direktoriaus pavaduotoju komercijai, o nuo 2002 metų yra UAB „Ligelitas“ direktorius, prieš septynetą metų jis pradėjo vadovauti ir VšĮ „Radviliškio rajono paramos centras“. Be to, jis šiuo metu yra Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys.

Šis kandidatas yra išsiskyręs su žmona, turi du vaikus.

Už 2019 metus G. Lipnevičius deklaravo 75 360 eurų apmokestinamųjų ir neapmokestinamųjų pajamų sumą, o deklaruota mokėtina pajamų mokesčio suma – 5 457 eurai.

Kandidatas savo anketoje nurodo, kad seniau yra teistas - 1993 metais Radviliškio rajono apylinkės teismas jį nuteisė už valstybinio ar visuomeninio turto grobimą vagystės būdu (pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 90 straipsnio 2 dalį).

Jolanta Margaitienė

Jolantos Margaitienės kandidatūrą į rajono metus iškėlė Tėvynės sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai.

46-erių metų kandidatė yra kilusi iš Radviliškio miesto.

1997 metais Kauno technologijos universiteto Chemijos fakultete ji baigė inžinieriaus studijas, o paskui Kauno technologijos universiteto Viešojo administravimo fakultete įgijo viešojo administravimo magistro laipsnį.

Nuo 1997 iki 2003 metų J. Margaitienė dirbo sekretore Radviliškio rajono savivaldybės administracijoje, nuo 2003 iki 2004 metų ėjo vyriausiosios specialistės pareigas savivaldybės administracijos Turto ir bendrųjų reikalų skyriuje, paskui keletą metų buvo šio skyriaus vedėjo pavaduotoja, nuo 2007 metų iki 2012 metų ėjo savivaldybės Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjos pareigas, o nuo 2012 metų iki šiol vadovauja visai Radviliškio rajono savivaldybės administracijai.

J. Margaitienė yra ištekėjusi, su vyru augina du sūnus.

Už 2019 metus J. Margaitienė deklaravo 47 285 eurų apmokestinamųjų ir neapmokestinamųjų pajamų sumą, o deklaruota mokėtina pajamų mokesčio suma – 9 340 eurų.

Už nusikalstamas veikas šis kandidatė nebuvo teista.

Kazimieras Račkauskis

Kazimierą Račkauskį kandidatu į merus iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija.

40-ies metų politikas yra gimęs Augmėnų kaime, Radviliškio rajone.

Šis politikas Lietuvos žemės ūkio universitete yra įgijęs Maisto perdirbimo pramonės inžinerijos magistro laipsnį.

Savo darbinę karjerą K. Račkauskis pradėjo 2001 metais UAB „Ropokalnis“, kuriame dirbo sandėlininku ir direktoriaus pavaduotoju. Nuo 2013 iki 2019 metų šis kandidatas ūkininkavo savo ūkyje, o pastaruoju metu dirba direktoriumi UAB „Baltic Marketing Company“. Be to, jis šiuo metu yra Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys.

Šis politikas yra vedęs, turi vieną dukrą.

Už 2019 metus K. Račkauskis deklaravo 49 953 eurus apmokestinamųjų ir neapmokestinamųjų pajamų sumą, o deklaruota mokėtina pajamų mokesčio suma – 3 290 eurų.

Už nusikalstamas veikas šis kandidatas nebuvo teistas.

Mantas Reutas

Mantas Reutas - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidatas.

Šis 35-erių metų politikas yra kilęs iš Radviliškio.

M. Reutas Šiaulių valstybinėje kolegijoje įgijo informatikos inžinierius išsilavinimą, o Mykolo Riomerio universitete baigė viešojo administravimo magistro studijas.

Nuo 2017 iki 2019 metų jis dirbo programuotoju Šiaulių apylinkės teisme, o pastaruoju metu UAB „Girtrans“ ėjo transporto vadybininko pareigas.

Šis kandidatas vedęs, turi vieną sūnų.

Už 2019 metus M. Reutas deklaravo 26 442 eurus apmokestinamųjų ir neapmokestinamųjų pajamų sumą, o deklaruota mokėtina pajamų mokesčio suma – 4 879 eurai.

Už nusikalstamas veikas šis kandidatas nebuvo teistas.

Vytautas Simelis

Vytautas Simelis į šiuos rinkimus eina po Lietuvos žaliųjų partijos vėliava.

Politikas, kuriam šį rudenį sukaks 64-eri metai, yra radviliškietis.

Kandidatas savo biografijoje nurodo, kad 1980 metais Šiaulių pedagoginiame institute įgijo matematikos-fizikos mokytojo profesiją, o 2013 metais Šiaulių universitete baigė vadybos (specializacija - viešasis administravimas) magistrantūros studijas.

Savo karjerą V. Simelis pradėjo dar sovietmečiu, kai nuo 1980 iki 1985 metų dirbo direktoriaus pavaduotoju Aukštelkų aštuonmetėje mokykloje. Trumpai padirbėjęs Radviliškio rajono Švietimo skyriaus inspektoriumi šis kandidatas metus laiko vadovavo Aukštelkų devynmetei mokyklai, o paskui tapo Radviliškio 3-iosios vidurinės mokyklos direktoriumi. Lietuvai atgavus nepriklausomybę V. Simelis ilgus metus dirbo Radviliškio rajono savivaldybėje – ėjo valdytojo pavaduotojo, valdytojo, paskui mero pareigas. Nuo 2003 iki 2010 metų – šis politikas buvo Šiaulių apskrities viršininko administracijos sekretorius. Kai Lietuvoje buvo panaikintos apskričių administracijos, keitėsi ir V. Simelio pareigų pavadinimai, tačiau 2011 metais jis grįžo dirbti į Radviliškio rajono savivaldybės administraciją, kurioje iš pradžių dirbo Paveldosaugos skyriaus vedėju, paskui Paveldosaugos ir turizmo skyriaus vedėju, o pastaraisiais metais - Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėju.

Šis politikas yra išsiskyręs, turi tris vaikus.

Už 2019 metus V. Simelis deklaravo 29 509 eurų apmokestinamųjų ir neapmokestinamųjų pajamų sumą, o deklaruota mokėtina pajamų mokesčio suma – 5 661 euras.

Už nusikalstamas veikas šis kandidatas nebuvo teistas.

Parengė Jonas MARCINKUS

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Aukštelkuose gyvena Artūras Satkevičius, kuris vienas augina tris mažamečius vaikus: Faustą, K...
Tarptautinę Šeimos dieną Radviliškio rajono gyventojai šventė lyg viena didelė šeima - Radv...

Baseinas Radviliškyje, sporto aikštynas Šeduvoje, rekonstruoti Baisogalos ku...

Savivaldybės didžiojoje salėje surengtas Demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Atei...
Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko regioninis virėjo specialybės mokinių pro...
Savaitgalį vykusių Europos Parlamento rinkimų intriga Radviliškio rajone buvo ta, jog dėl europ...
Gegužės 21-ąją garsiai šurmuliuodami Radviliškio rajono savivaldybės vadovų ir Administracij...
Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro kvietimu Radviliškio rajono polic...
Gegužės 29-ąją Viešojoje bibliotekoje surengtas jau ketvirtojo Radviliškio rajono savivaldybė...
Kai lauke skaisčiai šviečia saulė, vieni traukia prie vandens telkinių, o kiti stropiai linksta...
Žydinčiu miestu jau nuo seno vadinama Šeduva ir toliau pateisina savo vardą. Uoliai savo aplinko...
Gegužės 30–31 dienomis Radviliškio rajone ir gretimose savivaldybėse surengtas XIX-asis tarpta...
Radviliškio rajono savivaldybėje viešėjo Aleksandro Stulginskio universiteto atstovai. Susitikim...
Delegacija iš Skaros, Švedijos, vadovaujama Skaros savivaldybės merės Barbro Hassel, viešėjo R...
Šalyje maudymosi sezonas prasideda birželio 1 dieną ir tęsiasi iki rugsėjo 15 dienos. Atsižvel...
Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus parke įkurtoje ir neseniai iškilmingai atidarytoje...
Radviliškio miesto kultūros centro salė birželio 3 dieną prisipildė jaunystės, juoko, pasidid...
Vos tik paskelbėme apie rajono valdžios planus šiais metais pradėti statyti baseiną mieste, spo...
Praėjusį sekmadienį Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parke netrūko šurmulio. Beveik...
Radviliškio rajone, prie Šeduvos esančiame Raudondvario aerodrome, savaitgalį vyko Lietuvos lėk...
Balsavimas
  • Taip, turi būti privalomas, nes kitaip pandemijos nesustabdysime.
  • Žmonės turi patys nuspręsti, ar nori skiepytis.
  • Skiepas neturi būti privalomas, bet nepasiskiepiję viešumoje turėtų nešioti kaukes.
  • Žmonės iš viso neturėtų skiepytis, nes tai juos pražudys arba slapta sučipuos.
Šiandienos Orai
REKLAMA

PRENUMERUOK INTERNETU

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas