SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-05, Sekmadienis, 09:18:21 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Kokie akumuliatoriai verti laukimo, kol jiems bus akcija?

Kokie akumuliatoriai verti laukimo, kol jiems bus akcija?

 • Kokie akumuliatoriai verti laukimo, kol jiems bus akcija?

  Foto: Shutterstock.com

Prieš keletą dešimtmečių akumuliatorius Lietuvoje įsigyti nebuvo lengva – jie tada buvo brangūs, pasirinkimas buvo mažas... Trumpai tariant, tai buvo prabangi prekė. Šiomis dienomis akumuliatorių pasirinkimas yra milžiniškas, o nuo gamintojų įvairovės net akys raibsta. Tačiau, kaip ir visos prekės, brangiausios yra tos, kurias tiekia patys žinomiausi ir gerą vardą užsitarnavę gamintojai. Taigi, jeigu žinomo gamintojo yra kokybiški akumuliatoriai akcija bus verta laukimo.

Geriausiai vertinami akumuliatorių gamintojai

Geriausi akumuliatorių gamintojai yra tie, kurie yra patikrinti laiko ir didelė dalis vairuotojų jų produkcija renkasi reguliariai, ne vien tik pirmą kartą.

 • Varta – visiems puikiai žinomas ir girdėtas akumuliatorių gamintojas. Varta yra vokiečių įmonė, įsikūrusi prieš daugiau nei 100 metų. Ji užsiima tik baterijų ir akumuliatorių gaminimu, todėl gyvavimo laikotarpį koncentruojasi į akumuliatorių gamybos technologijų tobulinimą.

 • Bosch – visiems gerai žinomas ne tik kaip akumuliatorių, bet ir įvairių prietaisų ir įrankių gamintojas įsikūrė dar 1886 metais, verslą pradėjęs nuo variklių degimo sistemos detalių gaminimo. Visame pasaulyje Bosch yra žinomas kaip itin aukštos kokybės prietaisus ir detales tiekiantis gamintojas, todėl jo detales renkasi ir daugelis automobilių gamintojų.

 • FIAMM – nors šiuo metu Fiamm tiekia įvairius prietaisus, nuo automobilių garsinių signalų iki akumuliatorių, 1942 metais įkurta įmonė savo verslą pradėjo nuo akumuliatorių. Nors ir ne visiems taip gerai žinomas, bet Lietuvoje itin populiarus gamintojas dėl pasiteisinusios aukštos kokybės. Jau daugelį metų Lietuvos parduotuvėse pardavinėjami Fiamm akumuliatoriai dar tikrai nesiruošia trauktis.

Tik nesupraskite klaidingai – kone visi nauji akumuliatoriai yra kokybiški ir patvarūs. 2014 metais atlikto VGTU tyrimo rezultatai parodė, jog nauji pigūs ir brangūs akumuliatoriai turi beveik identiškas savybes ir puikiai tarnauja įvairiomis sąlygomis. Vis dėlto, pigūs produktai gali nebūti tokie atsparūs vairuotojų klaidoms, kaip brangūs.

Foto: Pixabay.com

Saugokite automobilio akumuliatorius

Ar žinojote, kad tik 10 % vairuotojų akumuliatorius privalo keisti dėl natūralaus susidėvėjimo? Likę 90 % turi tai daryti dėl savo klaidų – prastai veikiantis automobilio generatorius, elektros gedimai arba visiškas akumuliatoriaus iškrovimas. Bet kokiu atveju, jeigu ruošiatės Google paieškos laukelyje vesti „akumuliatoriai akcija, pirmiausiai siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje senukai.lt – čia svarbiausios, kokybiškos auto ir moto prekės prieinamos vienoje vietoje.

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas