SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-09, Ketvirtadienis, 01:05:54 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Sveikata Kodėl mūsų Q10 kapsulėse yra sojų aliejaus: jis geriau biologiškai įsisavinamas negu bet kuris kitas aliejus

Kodėl mūsų Q10 kapsulėse yra sojų aliejaus: jis geriau biologiškai įsisavinamas negu bet kuris kitas aliejus

Mūsų klientai dažnai klausia, kodėl Q10 kapsulėse yra sojų aliejaus, o ne alyvuogių aliejaus ar žuvų taukų.

Dokumentuotas geriausias biologinis įsisavinimas

Atsakymas paprastas – remiantis mokslinių tyrimų rezultatais, mūsų naudojamas sojų aliejus užtikrina geriausią biologinį veikliosios medžiagos kofermento Q10 įsisavinimą.

Kiti aliejai nėra nė perpus tokie efektyvūs

Daugelį metų „Pharma Nord“ specialistai eksperimentavo su įvairiais aliejais ir lipidais, mėgindami nustatyti, ar įmanoma pagerinti Q10 įsisavinimą organizme. Mėginome naudoti alyvuogių aliejų ir žuvies taukus, tačiau nei šie, nei kurie nors kiti aliejai biologiniu įsisavinimu ir kofermento Q10 stabilumu neprilygo sojų aliejui. Kurį laiką kofermento Q10 papildams naudojome palmių aliejų. Vis dėlto dėl geresnių rezultatų naudojant sojų aliejų ir dėl tam tikrų aplinkosauginių aplinkybių nusprendėme palaipsniui atsisakyti palmių aliejaus ir vėl naudoti sojų aliejų.

Sojų aliejus, kurio sudėtyje nėra estrogeno

Sojose yra izoflavonoidų, priskiriamų augaliniais estrogenais vadinamos didesnės augalinių junginių grupės pogrupiui. Jie taip pavadinti todėl, kad yra struktūriškai panašūs į moterišką lytinį hormoną estrogeną. Skirtingais kiekiais augalinių estrogenų būna daugelyje augalų.

Mūsų Q10 kapsulėms naudojamas sojų aliejus gerokai skiriasi nuo to, kurį galbūt turite savo virtuvėje. Visų pirma, mūsų aliejus atitinka farmacinės kokybės reikalavimus ir sudarytas iš skirtingų tirpimo temperatūrų sojų aliejaus mišinio. Antra, tie aliejai prieš panaudojant išgryninami, o taigi juose nelieka jokių baltyminių junginių ir nepageidaujamų medžiagų. Nepriklausomos laboratorijos atlikti kontroliniai tyrimai rodo, kas mūsų sojų aliejuje nėra nė trupučio estrogeno ar į jį panašių junginių. Be to, mūsų sojų aliejuje tikrai nėra GMO.

Skirtingų tirpimo temperatūrų aliejai

Siekiant pagerinti biologinį Q10 įsisavinimą, „Pharma Nord“ patentuotam metodui būtina naudoti keleto skirtingų tirpimo temperatūrų aliejų. „Pharma Nord“ Q10 kapsulėms naudojamas tik sojų aliejus; būtent dėl šio aliejaus ir unikalaus kaitinimo metodo išsiskiria Q10 molekulės, kurias organizmas nesunkiai įsisavina.

Didžiausi Q10 tyrimai atlikti su sojų aliejumi

Gamybos pradžioje „Bio-Quinon Q10“ sudėtyje buvo sojų aliejaus. Būtent mūsų ypatingos formulės preparatus mokslininkai naudojo daugeliui didžiųjų tyrimų, taigi „Pharma Nord“ Q10 preparatas dokumentuotas geriau už bet kurį kitą rinkoje platinamą Q10 produktą.

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje įvyko susitikimas su sveikos gyvensenos i...
Nėštumo laikotarpis neabejotinai yra ypatingas kiekvienai moteriai. Išskirtinis dėmesys turėtų...
Nors moterys ir toliau sudaro daugumą motinystės (tėvystės) pašalpų gavėjų, per kelerius met...
Pacientų patogumui nuo 10-ies iki 30 dienų pratęstas kompensuojamųjų vaistų receptų galiojimo...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas